אסימטריה של השד
השאירו פנייתכם כאן
.
ניתוחים פלסטיים >

אסימטריה של השד


אולי תופתעי לגלות כי תופעת האסימטריה של השד הינה שכיחה ביותר עד שניתן לסווג אותה כנורמה ולא כתופעה יוצאת מהכלל. מסתבר כי הרוב המכריע של הנערות והנשים מוטרד מהתופעה, ומחקרים מצאו שבקרב מעל ל-80% מהנשים קיימת אסימטריה כלשהי של החזה, כך שבמידה וגם את סובלת מחזה בלתי סימטרי, אינך חריגה. את חלק מהרוב.

 

יחד עם זאת, אם אינך מרגישה בנוח עם החזה שלך ואת מתקשה בהתאמת הבגדים והחזייה, ואם את חשה שהנשיות והמיניות שלך נפגמת עד לכדי הימנעות מרקימת קשרים זוגיים באופן שמשבש את אורח חייך התקין, כדאי לך לשקול ניתוח לתיקון אותה אסימטריה בחזה.

 

 לשוב למראה הסימטרי

ד"ר נמרוד פרידמן מסביר כי תיקון אסימטריה של השד דורש ניסיון, מקצועיות ומומחיות גבוהה מצד המנתח, היות והפעולה הכירורגית כרוכה בראייה אומנותית והבנת השינויים במבנה השד בתום הניתוח. מדובר בניתוח מורכב יותר בהשוואה לניתוחי החזה הרגילים מהסיבה שכל שד נדרש לטיפול בדרך שונה. תיקון אסימטריה עשוי להיות מיושם על ידי הגדלה בעזרת שתלים מותאמים, הקטנה, הרמה, שינוי מיקום השד או גודל בסיס השד, שינוי גודל או צורת הפטמות וכדומה. על אף היותו של הניתוח מורכב יותר, שלבי ההחלמה וההתאוששות אינם קשים מניתוחי שד רגילים.

 

לפגישת ייעוץ עם ד"ר נמרוד פרידמן: 03-562-6464 

אסימטריה של השד
  • pre post 9
  • pre post 10
  • pre post 8
  • pre post 7 1457452008
  • pre post 6 1457452007
  • pre post 5 1457452006
  • pre post 3 1457452002
  • pre post 2 1457452001
  • pre post 1 1457451999

שאלות שעשויות לעניין אותך לפני הניתוח לתיקון אסימטריה של השד

 

כיצד אוכל לדעת האם החזה שלי הוא אסימטרי?

האסימטריה עשויה לתת את ביטוייה במגוון אופנים שונים החל מהבדלים בנפח או בצורת השדיים, דרך שדיים שכל אחד מהם ממוקם על החזה באופן שונה או אסימטריה במבנה בית החזה, וכלה בשוני בין גודלן ומיקומן של הפטמות, כשבמקרים לא מעטים מדובר במספר בעיות משולבות. בשלב הטרום ניתוחי בוחן ד"ר נמרוד פרידמן את השדיים באופן מדוקדק ומכל הזוויות ומצלם את האזור במטרה לחשוף גם אסימטריות קלות ומינימליות שהמטופלות לרוב אינן מודעות לקיומן. איתור האסימטריות המינימליות האלו הינו חיוני במיוחד, היות ואי התייחסות אליהן בשלב ההיערכות לקראת הניתוח, עלול להסתיים באסימטריה בולטת יותר לאחריו.

 

שאלות הקשורות אל ההליך הניתוחי

 

מהו אורכו של הניתוח?

הניתוח לתיקון האסימטריה של השד הינו ארוך ומורכב יותר מהניתוח הרגיל להגדלת חזה, ועל כן הוא מתבצע בהרדמה כללית ונמשך בדרך כלל כשעתיים עד שלוש שעות.

 

שאלות המתייחסות לשלב שאחרי הניתוח

 

תוך כמה זמן ניתן לשוב לאורח החיים הרגיל?

ניתן לשוב לעבודה ולאורח החיים הרגיל בתוך ימים ספורים עד שבוע, תוך הימנעות מפעילות גופנית מאומצת במיוחד לפרק זמן של מספר שבועות. ניתוח לתיקון אסימטריה של החזה הינו מסוג הניתוחים המותאמים אל כל מטופלת באופן פרטני, ועשוי לכלול בתוכו גם הגדלה, הקטנה או הרמת חזה. תשובות לשאלות נוספות תוכלי למצוא בדפים המתייחסים לניתוחים הרלוונטיים.

 

השאירו פנייתכם כאן
.