הזעת יתר ודרכי הטיפול בה
השאירו פנייתכם כאן
.

הזעת יתר ודרכי הטיפול בה


הכל על ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים  »  טיפולים אסתטיים » הזעת יתר ודרכי הטיפול בה
 

טיפול בהזעת יתר בטיפול אסתטי טיפול אסתטי בהזעת יתר

 

הזעת יתר היא הזעה בכמות עודפת שלא קשורה לפעילות גופנית או חום חיצוני.
הזעת יתר יכולה להיות כללית או ממקדת באזורי גוף מסוימים כמו מצח, מפשעה או בתי שחי. זו אחת התופעות הנפוצות בקרב האוכלוסייה וכידוע לך היא מחמירה בעיקר בתקופת הקיץ. הסיבות להזעת יתר הינן מגוונות: החל ממתח נפשי, מזון מתובל יתר על המידה, התרגשות גדולה, בעיות בריאותיות והורמונאליות ועוד.

 

הזעת יתר פוגעת באיכות החיים ובתפקוד היומיומי של הסובלים ממנה, דבר הבא לידי ביטוי בהזעה בכפות הידיים הגורמת לאי נעימות במגע עם אנשים  או בהזעה מרובה בבית השחי, הפוגעת במראה האסתטי ועוד. כל זאת פוגע בביטחון העצמי וגורם לדימוי עצמי ירוד ועלול להשפיע על חיי החברה והעבודה.

ד"ר נמרוד פרידמן מציע לך את הפתרון היעיל ביותר - טיפול בבוטוקס. הטיפול תופס תאוצה רבה בשנים האחרונות, כאשר הסיבה לפופולאריות הגוברת של מניעת הזעת יתר עם בוטוקס היא, פשטות הטיפול ובטיחותו הגבוהה. במרבית המקרים ניתן להסתפק באלחוש מקומי של האזור המטופל. הוא מתבצע במרפאה וניתן לחזור לפעילות רגילה מיד לאחריו. הפחתת כמות הזיעה המופרשת מהאזור המטופלת מתרחשת כבר לאחר מספר ימים וההשפעה היא לתקופה של חצי שנה עד שנה. בזכות הטיפול, השינוי בחיים האישיים שלך יקרה במהירות, תחושת הביטחון העצמי תחזור והדימוי העצמי שלך ישתפר.

 

השאירו פנייתכם כאן
.