הזרקות בוטוקס וחומרי מילוי
השאירו פנייתכם כאן
.
טיפולים אסתטיים >

הזרקות בוטוקס וחומרי מילוי


בשנים האחרונות הפכו הטיפולים האסתטיים לחלק משגרת יומם של נשים וגברים בכל רחבי העולם. טיפולים להעלמת קמטים כמו הזרקות לפנים, שפתיים, ידיים, הרמת אף ומחשוף הובילו במקרים רבים לדחיית הניתוחים הפלסטיים אל מועד מאוחר יותר, ובכך העניקו לנו הזדמנות לשיפור המראה והשבת הנעורים בדרך קלה, זמינה ומהירה הרבה יותר.

 

מחקרים סטטיסטיים מראים שבעשור האחרון מסתמנת מגמה של עלייה חדה בפנייה לטיפולים האסתטיים כתחליף לסכין המנתחים, אם כטיפול מונע ואם כשלב מעבר טרום ניתוחי, היות ומדובר בפתרונות בלתי פולשניים, בלתי מורכבים, פחות כואבים ועם פחות סיכון לתופעות לוואי וסיבוכים.

 

העור לאורך השנים

ד"ר נמרוד פרידמן מסביר שהשינויים החלים בגופנו עם הגיל הם תלויי גנטיקה ואורח החיים (כגון עישון, אלכוהול, היחשפות לשמש וכדומה) שלנו ובאים לידי ביטוי בצניחה, התרוקנות ואבדן נפח של רקמות הפנים והופעת קמטי הבעה וקמטים המתפתחים מהידלדלותו של העור וכוח הכבידה. אם בעבר הייתה השבת המראה הצעיר כרוכה בפנייה לניתוח פלסטי כמו מתיחת פנים, הרי שכיום ניתן להשיב את המראה הצעיר והרענן יותר בעזרת הידע הרב שנצטבר והפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים, בעוד שהניתוחים הפלסטיים יכולים להידחות עד לגילאים מתקדמים הרבה יותר. ההזרקות מתבצעות במרפאה של ד"ר נמרוד פרידמן ואינן דורשות תהליך החלמה.

 

הזרקות – חומצה הילורונית, המשמשת למספר מטרות:


• טיפול ביובש בנרתיק
• תוספת נפח, שאבד עם השנים, לשפתי הפותהגדולות
• הבלטה של אזור נקודת ה-G, לשיפור והגברת ההנאה בחיי המין

 

לפגישת ייעוץ עם ד"ר נמרוד פרידמן: 03-562-6464

הזרקות בוטוקס וחומרי מילוי

שאלות שרלוונטיות לפני הטיפולים האסתטיים בהזרקות בוטוקס

 

מהו הבוטוקס והאם הוא בטוח לשימוש?

הבוטוקס הינו חלבון אשר מופק מחיידק וגורם להרפיה מבוקרת של השריר באזור ההזרקה. השפעתו של הבוטוקס נמשכת כמספר חדשים והוא אינו מזיק לעצב או לשריר וההסברות לסיכון ולתופעות לוואי נמוך מאוד. מדובר בחומר הנמצא בשימוש בכל רחבי העולם מעל לשני עשורים, ובמידה והטיפול מתבצע על ידי מומחה מוסמך ומיומן בתחום הכירורגיה הפלסטית.

 באיזה איזורים ניתן לטפל? 

   •  מצח
   •  בין הגבות ובגבות עצמן
   •  קמטי המניפה בצידי העיניים
   •  אף
   •  לחיים
   •  שפתיים
   •  סנטר
   •  צוואר

מהם סוגי חומרי המילוי השונים והאם הם בטוחים לשימוש?

חומרי המילוי נחלקים לשתי קטגוריות מרכזיות שבאחת ניתן לסווג את חומרי המילוי הזמניים ובאחרת את חומרי המילוי הקבועים. חומרי המילוי הזמניים כוללים מרכיבים טבעיים (כמו חומצה היאלורונית) הקיימים בגופם של יצורים חיים והשפעתם עשויה להימשך לפרק זמן של שנה עד שנתיים והם נחשבים לבטוחים בשימוש, בעוד שהרכבם של חומרי המילוי הקבועים כוללים חומרים סינתטיים שהשפעתם ארוכת טווח, אך עלולים לגרום לתגובת נגד של הגוף בעקבות החומר הזר שהוזרק וסיבוכים שכיחים יותר, ויכולים להימשך תקופה ארוכה יותר ואף להיות בלתי הפיכים.


מהם ההבדלים בין חומרי המילוי לבין הבוטוקס?

ניתן לחלק את חומרי המילוי ל 2 קבוצות עיקריות: חומרי מילוי זמניים וחומרי מילוי קבועים או קבועים למחצה. ההבדל בין הקבוצות הוא לא רק במשך הפעילות אלא גם בהרכב החומר ומנגנון פעולתם ולכן גם בסיבוכים ותופעות הלוואי שיתכנו.   

חומרי המילוי הזמניים משפיעים לתקופה של כשנה, בעוד שחומרי המילוי ארוכי הטווח משפיעים לתקופה של שנה וחצי ויותר. חומרי המילוי הזמניים עשויים  ממרכיבים טבעיים המצויים בגופם של כל היצורים החיים (ח' היאלורונית(, בעוד שחומרי המילוי הקבועים  והחצי קבועים מכילים חומרים סינטטיים.  

המילוי שמתקבל עם חומרי מילוי זמניים מקורו בחומר עצמו בעוד שבחומרי המילוי הקבועים  והחצי קבועים, המילוי נוצר כתוצאה מתגובת הגוף כנגד החומר הזר שהוזרק. תגובה זו של הגוף גורמת לכך שהסיבוכים, שנגרמים מחומרים ארוכי הטווח, הם קשים יותר ולעיתים לא ניתן לטפל בהם (לדוגמא: גושים קשים וכואבים). במקרים אלו הנזק יכול להיות בלתי הפיך.

חומרי המילוי משמשים למילוי קמטים בפנים והוספת נפח באזורים הדרושים כמו לדוגמה עיבוי שפתיים טבעי, בעוד שהזרקת הבוטוקס מובילה להרפיית השרירים ומטפלת בקמטי ההבעה ובחוסר סימטריה של הפנים שמקורה בהפעלה לא סימטרית של השרירים כמו למשל חיוך חושף חניכיים או עיוות של הסנטר, ובכך מתאפיין הבוטוקס באפקט מניעתי.

 איך אוכל לדעת האם לקבל טיפול בבוטוקס או בחומרי מילוי? 
בעבר שימש הבוטוקס בעיקר לטיפול במחצית העליונה של הפנים וחומרי המילוי לטיפול במחצית התחתונה, אבל כיום ניתן להשתמש גם בבוטוקס וגם בחומרי המילוי לטיפול בכל אזורי הפנים.


מהו הגיל המומלץ להתחיל בטיפול?
ניתן לטפל בחומרי מילוי בכל גיל. כאשר הטיפול מיועד לתקן את נזקי הזמן, לרוב אין צורך בטיפול לפני  גיל 30-35, אבל במידה והזרקת חומרי המילוי נעשית לשם פיסול הפנים, ניתן לעשות זאת בכל גיל.

שאלות הנוגעות לשלב הטיפול האסתטי בהזרקות

 

מהו משך הטיפול בהזרקות והאם הוא כואב?

אורכו של הטיפול בהזרקה נע בין 15-30 דקות בהתאם למספר האזורים המטופלים. אם בעבר הטיפולים בהזרקות היו מלווים באי נעימות ניכרת, הרי שההזרקות נעשות כיום באמצעות מחט דקה במיוחד ומכילות חומרי אלחוש, כך שהטיפול כרוך באי נוחות מינימלית.

 

מי מבצע את הטיפול בהזרקה?

ד"ר נמרוד פרידמן בלבד. ד"ר פרידמן הוא רופא מומחה לכירורגיה פלסטית בעל שם עולמי בתחום וניסיון רב בטיפול בחומרי מילוי.,תקנות משרד הבריאות קובעות שרופאים בעלי הכשרה מתאימה בלבד רשאים לבצע הזרקות של בוטוקס וחומרי מילוי.

 

האם יש אלרגיה או סיבוכים לחומרי המילוי ? 

מאחר וחומרי המילוי בהם אני משתמש המצויים באופן טבעי בגופינו, הסיכוי לאלרגיה ולסיבוכים הוא נמוך ביותר.

 

לאחר הטיפול בחומרי מילוי

האם אוכל לחזור לפעילות רגילה מיד אחרי הטיפול?    
ניתן לחזור לפעילות מלאה מיד לאחר הטיפול, מאחר וכמעט אף פעם לא נותרים נפיחויות, אדמומיות או סימנים אחרים. 
  
מתי אתחיל לראות תוצאות ? 
התוצאות נראות מיד, תוך כדי הזרקה. יש בכך יתרון גדול, כיוון שאנו מחליטים יחד מהי התוצאה הרצויה. 
  
לכמה זמן מחזיק הטיפול בחומרי מילוי?         
חומרי המילוי הזמניים משפיעים לתקופה של כשנה.
    
מי עוקב אחר מצבי לאחר הטיפול? 
המעקב נעשה על ידי במרפאתי ואינו כרוך בתשלום נוסף.

שאלות המתייחסות לשלב שאחרי הטיפול בהזרקות

 

מתי ניתן להתחיל להבחין בתוצאות?

תוצאות הטיפול בהזרקה של חומרי מילוי נראות מיד, בעוד שהשפעת הטיפול בבוטוקס מתחילה להיראות לאחר כיומיים, ומגיעה אל שיאה כשבוע עד 9 ימים מתום הטיפול.

 

מתי ניתן לשוב לפעילות רגילה?

ניתן לשוב לפעילות מלאה מיד בתום הטיפול בהזרקה, אך יש להימנע מפעילות מאומצת בשעות הראשונות שלאחר הטיפול בהזרקה.

 

 

 

 

 

סובלים ממצח חרוש קמטים? כל מה שכדאי לדעת על טיפולי בוטוקס במצח

ההתקדמות הטכנולוגית מציעה לנו מגוון רחב של טיפולים שונים לחידוש עור הפנים, כשאחת מהשיטות הנפוצות והאפקטיביות ביותר בעשור האחרון היא הזרקת בוטוקס. מדובר בהליך קוסמטי פשוט וזמין המעניק תוצאות מופלאות בתוך פרק זמן קצר.

 

הבוטוקס, המכונה בעגה הרפואית "בוטולינום טוקסין", הנו חלבון המופק מחיידק שביכולתו לגרום להרפיה מבוקרת של השריר באזור ההזרקה. הזרקת בוטוקס במצח נחשבת כיום לאופציה טיפולית מומלצת ומועדפת להחלקת קווים וקמטים במצח ולהשגת תוצאות של מראה צעיר, מלא חיוניות ונטול קמטי זעף.

 

ד"ר נמרוד פרידמן, מבכירי הרופאים בישראל בתחום הכירורגיה הפלסטית והאסתטית, מסביר שהבוטוקס בטוח מאוד לשימוש, ואין בו בכדי להזיק ולפגוע בשרירים או בעצבים שאליהם הוא מוזרק.

 

הבוטוקס כטיפול המסייע למניעת התפתחותם של קמטים חדשים

השימוש בבוטוקס לטיפולים אסתטיים והעלמת קמטים נעשה ברחבי העולם מזה למעלה מעשרים שנה, ובמידה והוא מתבצע בקליניקה מאושרת ועל ידי רופא המתמחה בכירורגיה פלסטית, כפי שנקבע בתקנות שהוציא משרד הבריאות, אזי הסיכון לתופעות לוואי וסיבוכים בלתי הפיכים כמעט ואינו קיים.

 

הזרקת בוטוקס במצח מובילה להחלשת פעולת השרירים ולהחלקת חריצים וקמטים עמוקים מעל לעיניים שנוצרים בעקבות קימוט רב של שנים. הבוטוקס מקפיא ומשתק את השרירים והרקמות באזור ההזרקה, כשיתרונו הגדול נעוץ בכך שהוא משמש, בין היתר, כטיפול מונע, ומסייע למניעת התפתחותם של קמטים חדשים.

 

באופן כללי, הטיפול בבוטוקס משמש להעלמת קמטי הבעה הנוטים להופיע לא רק במצח ובין הגבות, אלא גם בצידי העיניים (קמטי מניפה), הלחיים, האף, השפתיים, הסנטר והצוואר.

 

השפעתו של הטיפול בבוטוקס

הטיפול להזרקת בוטוקס במצח נמשך בממוצע כ-15 דקות עד מחצית השעה בהתאם לכמות האזורים המטופלים. להבדיל מימים עברו, הטיפולים בהזרקות כיום אינם מכאיבים, אלא מלווים באי נוחות מינימלית בלבד, היות והם מיושמים בעזרת מחטים דקיקות המכילות חומרי אלחוש. תוצאות הטיפול בבוטוקס מתחילות להיראות בהדרגה כיומיים לאחר ההזרקות, והן מגיעות לשיאן בין 7-9 ימים מגמר הטיפול.

 

ד"ר נמרוד פרידמן מציין שאפשר לשוב אל פעילות מלאה מיד לאחר סיום הטיפול, אך מומלץ להמתין מספר שעות מתום הטיפול ולהימנע מכל פעילות מאומצת. השפעתו של הטיפול בבוטוקס נמשכת כמספר חודשים, ובמהלך השנה הראשונה נדרשים בדרך כלל בין שניים לשלוש הטיפולים. בשנים שלאחר מכן האפקטיביות של היא על פי רוב לתקופות ממושכות יותר.

 

 

השאירו פנייתכם כאן
.