הכול אודות הזרקת בוטוקס
השאירו פנייתכם כאן
.

הכול אודות הזרקת בוטוקס


הכל על ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים  »  טיפולים אסתטיים » הכול אודות הזרקת בוטוקס
 

השנים מראות את אותותיהן. מודל היופי נשען על כוכבות הוליוודיות, התקשורת שולטת בכל תחום אפשרי והרצון להיראות צעירים ויפים רק הולך ומתחזק, ואם הכוכבות הגדולות יכולות לעצב את פניהן בעזרת הזרקות בוטוקס או חומרי מילוי, למה אנחנו לא בעצם?!

 הזרקת בוטוקס

אז מהו עיצוב פנים בעזרת הזרקות בוטוקס?!

הטיפול על ידי הזרקת בוטוקס במרפאה לכירורגיה פלסטית ואסתטית של ד"ר נמרוד פרידמן בתל אביב, הוא בעצם עיצוב ופיסול פנים יותר מאשר פעולה טכנית של הזרקה. מטרת הטיפול היא עיצוב הפנים בהתאם לגיל המטופלת תוך שמירה על מראה טבעי וטשטוש הבעות מטעות ולא רצויות. השינויים העוברים על הפנים עם השנים, גורמים לקמטים וקמטוטים באזור המצח ובין הגבות, לשקיעת אזור הרקות, לצניחה של זוויות הפה, לצניחה של אזור הלחיים ולאובדן נפח בשפתיים ובאזורים נוספים.


מכיוון שאחד התפקידים של הפנים שלנו הוא להביע רגשות, תחושות או מצב רוח, עם הגיל נעשה שינוי במצב הפנים והן עלולות להביע רגשות אחרים שאינם משקפים את התחושות האמתיות שלנו. וכאן נכנס לפעולה הבוטוקס.

 

הבוטוקס והרפואה המודרנית

הבוטוקס הינו חומר המשמש לא רק למילוי ועיצוב הפנים. ברפואה המודרנית משתמשים בבוטוקס גם לטיפול בעוויתות השרירים, להקלה על מיגרנות ולטיפול לסובלים ממחלת הפרקינסון. תפקידו של הבוטוקס הוא לשתק קבוצות קטנות של שרירים בכדי למנוע מהם להיכנס לעיוות או התכווצות באופן קבוע. פעולה זו בעצם עוצרת את היווצרות הקמטים בכך שהיא מונעת את התכווצות העור באזור. לאחרונה, אף גילו מדענים כי בוטוקס יכול לעזור להילחם בסרטן ע"י הגדלת ההשפעה של הכימותרפיה וזירוז הרס התאים הסרטניים.


מחקרים שבדקו את השפעת הבוטוקס על נפש האדם הוכיחו כי הטיפול אינו יעיל רק לשיפור המראה אלא גם לשיפור מצב הרוח. נשים שעברו טיפולים בהזרקות בוטוקס במרפאה לכירורגיה פלסטית מדווחות על תחושה כללית טובה יותר, ועל פרגון ומחמאות מהסביבה.

 

תוצאה טובה במחשבה תחילה

כשאתן שוקלות טיפול בהזרקות בוטוקס מומלץ לקחת בחשבון את בחירת הרופא המטפל. הרופא חייב להיות מומחה בנישת טיפולים אסתטיים ובכירורגיה פלסטית, המכיר היטב את תהליכי הזדקנות הפנים, ומסוגל להעניק לכל אחת את המראה הנכון והאינדיבידואלי עבורה, וכך תתקבל התוצאה הטובה ביותר.

השאירו פנייתכם כאן
.