העלמת קמטים בהתייחסות לטיב העור וצניחתו
השאירו פנייתכם כאן
.

העלמת קמטים בהתייחסות לטיב העור וצניחתו


הכל על ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים  »  טיפולים אסתטיים » העלמת קמטים בהתייחסות לטיב העור וצניחתו
 

במהלך השנים משתנה מרקם העור וקמטוטים קטנים כמו קמטי הבעה או כאלו הנוצרים מהידלדלות העור מתחילים לצוץ ולהופיע. ד"ר נמרוד פרידמן, מנתח פלסטי ואחד מהרופאים המובילים בתחום הכירורגיה הפלסטית והאסתטית בישראל מסביר כי העלמת קמטים מחייבת התייחסות מקצועית אל שלושה פרמטרים שכוללים התרוקנות, צניחה והידרדרות באיכות העור.

 

טיפול נכון משלב בין שלושת המרכיבים הללו, זאת במטרה להבטיח שהתוצאה שתתקבל תהיה טבעית והרמונית. ניתן כיום למנות מגוון רחב של טיפולי אנטי אייג"ינג המיועדים לשפר את מראה העור ולהצעירו באמצעות טיפולים אסתטיים או ניתוחים פלסטיים כגון בוטוקס, חומרי מילוי וגלי רדיו למיצוק העור, אך חשוב להשכיל ולהתאים את הטיפול הנכון לכל מטופל ומטופלת.

 

העלמת קמטים בעזרת חומרי מילוי ובוטוקס

המראה של פנים צעירות ורעננות חולף עם השנים מהסיבה שהפנים מאבדות מנפחן. חומרי המילוי והבוטוקס מהווים פתרונות אופטימליים להשבת הנפחים שהתרוקנו וטשטוש הקמטים, כשהתוצאה שמתקבלת היא מראה רענן, אסתטי וצעיר יותר.

 
העלמת קמטים

חומרי המילוי היעילים והמקובלים ביותר כיום למטרה זו נשענים על בסיס החומצה ההיאלורונית, היות והם טבעיים ומבוססים על אותם החומרים הנמצאים בגופנו. העלמת קמטים בדרך זו מאפשרת הגעה לתוצאות זהות לתוצאות של ניתוח המיני פייס ליפט, זאת בתנאי שנעשה שימוש נכון באותם חומרי המילוי.

 

להבדיל מחומרי המילוי המיועדים להוספת נפח, מילוי וטשטוש הקמטים באזורים הנחוצים, הבוטוקס משמש להרפיית השרירים וטיפול בגורמים האחראיים לקמטי ההבעה. מאפיין זה מעניק לבוטוקס יתרון משמעותי בהשוואה לחומרים האחרים בשל האפקט המניעתי.

 

ניתוח מתיחת פנים

עד לפני כעשור, מקובל היה לפנות לניתוח הרמת פנים בסביבות גילאי ה-40 ולעתים אף למטה מכך, היות והפתרונות האחרים שהיו קיימים אז לא תמיד נתנו מענה מספק. ההתפתחות המשמעותית שחלה בתחום בשנים האחרונות מאפשרת כיום העלמת קמטים וטיפול בסממני הגיל בעזרת הזרקות של בוטוקס, חומרי מילוי ומגוון שיטות נוספות, תוך הגעה לאותן התוצאות ללא כל צורך בהתערבות כירורגית.

 

עם זאת, יש לציין שלא ניתן להגדיר את הגיל הכרונולוגי האופטימלי לפנייה אל ניתוח הרמת פנים, היות וקצב ההזדקנות תלויה בגנטיקה, ביולוגיה ואורח החיים שכל אחד מאיתנו סיגל לעצמו, וגורמים כמו תזונה לקויה, שינויים במשקל, עישון או חשיפה לשמש עלולים להיות הרי גורל בכל הנוגע לעור הפנים. חשוב להדגיש כי הניתוח להרמת פנים נועד למקם מחדש את רקמות השומן והשרירים שצנחו והשבתם אל המקום שבו היו מספר עשורים קודם לכן.

 

השאירו פנייתכם כאן
.