טיפולים אסתטיים  במרפאה לכירורגיה פלסטית
השאירו פנייתכם כאן
.

טיפולים אסתטיים במרפאה לכירורגיה פלסטית


הכל על ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים  »  טיפולים אסתטיים » טיפולים אסתטיים במרפאה לכירורגיה פלסטית
 

בשכונת ביצרון בת"א פועלת מרפאה לכירורגיה פלסטית של ד"ר נמרוד פרידמן , במרפאה מבצעים לצד ניתוחים פלסטיים גם מגוון של טיפולים אסתטיים.  הפופולאריות והביקוש לטיפולים אסתטיים עולה כל הזמן, וזאת מכיוון שהטיפולים עשויים לדחות את הניתוח הפלסטי והם ללא ספק פתרון מהיר, בטוח ויעיל למגוון בעיות אסתטיות.

 טיפולים אסתטיים בסטנדרד גבוה עם נמרוד פרידמן

מהם הטיפולים האסתטיים?

המונח "טיפולים אסתטיים" כולל את מגוון הטיפולים שאינם תחת סכין מנתחים: ניתן לטפל בכתמי פיגמנטציה, בקמטים ובקמטוטים בפנים, בהמסת שומן, בהסרת שיער, בטשטוש נימי דם, וכמובן גם הזרקות בוטוקס וחומרי מילוי זמניים לטיפול בקמטים, אובדן נפח במקומות מסוימים בפנים (כמו הרקות, צדי השפתיים, הלחיים), קמטוטים ושינויים בעקבות גיל כמו בקו הלסת, בשפתיים, בסנטר ועוד.

 

כיצד מתבצעים הטיפולים?

טיפולים אסתטיים כוללים את הזרקת בוטוקס, המוזרק בכמויות זעירות אל מתחת לעור ותפקידו להרפות את פעולת השריר ובכך להעלים את מראה והיווצרות הקמט. בבוטוקס משתמשים בדרך כלל בטיפול בקמטי "דאגה" במצח, בקמטי ה"כעס" שבין הגבות וצדי העיניים, בחיוך החושף חניכיים, ב"הצערה" של קו הלסת, בהרמה של זוויות פה, ובטשטוש קמטים. אך לא בכל סוגי הקמטים מתאים לשימוש הבוטוקס, ופה נכנסת לתמונה הזרקת חומרי המילוי.

ד"ר נמרוד פרידמן ממליץ על שימוש בחומרי המילוי הזמניים המבוססים על חומרים הנמצאים בגופנו כגון החומצה ההילארונית, כך שהסיכוי שהגוף ייפתח אליהם אלרגיות או יידחה אותן הוא נדיר ביותר. משך פעולתם של חומרי המילוי הזמניים היא בטווח של בין שנה לשנה וחצי.

טיפולים אסתטיים המתבצעים במרפאתו של ד"ר נמרוד פרידמן, כוללים גם טיפול בכתמי פיגמנטציה, נימי דם ומיצוק העור על ידי מכשור מתקדם. המכשור עובד בשיטת "פולסים" קצרים של אנרגיית אור ורדיו, המאפשרים להגיע לתוצאות מרשימות ואפקטיביות בטיפולים בודדים הנמשכים דקות מעטות.

 

אז יש ממה לחשוש?

בהחלט שלא. אם ניגשים למומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית, רופא המכיר היטב את מבנה הפנים ואת תהליך ההזדקנות, רופא המתמחה בסוג טיפולים אסתטיים אלו, ומאחוריו ניסיון עשיר ורב, הסיכוי שתגיעו לתוצאות מרשימות, מהירות, ובעיקר בטוחות וטבעיות הוא גבוה ביותר. הידיים המטפלות הן הכלי החשוב ביותר בטיפולים אלה, כמו גם בניתוחים פלסטיים כמובן, וכל מטופל מלווה בצוות מקצועי מתחילת הדרך ועד סופה.  

ד"ר פרידמן ומרפאתו מקפידים לעבוד בסטנדרטים הגבוהים עבור טיפולים אסתטיים ביותר ולהשתמש בחומרים האיכותיים ביותר על מנת להעניק לך את המראה המבוקש. כל שלב משלבי הטיפול מלווה בייעוץ צמוד, יחס אישי ומקצועיות תוך שמירה על יושרה ודיסקרטיות.

השאירו פנייתכם כאן
.