רפואה אסתטית
השאירו פנייתכם כאן
.

רפואה אסתטית


הכל על ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים  »  טיפולים אסתטיים » רפואה אסתטית
 

כיום יותר ויותר נשים וגברים פונים לכירורגים פלסטיים על מנת לעבור טיפולים אסתטיים שונים. ישנה שאיפה רווחת, ההולכת ומתפשטת בעיקר בעולם המערבי, למראה צעיר ורענן שנמשך לאורך שנים, ללא קשר לגיל הביולוגי של האדם. מגוון הטיפולים האסתטיים המוצע כיום בשוק הוא גדול מאוד - טיפולי פנים שונים להעלמת קמטים או הזרקות לשפתיים והרמת אף או מחשוף, טיפולים המוצעים לטיפול ביובש בנרתיק, טיפולים להעלמת פגמים בעור וכיוצא בזה. ד"ר נמרוד פרידמן, מהמומחים המובילים בישראל לכירורגיה פלסטית ואסתטית, מסביר מעט יותר על אפשרויות הטיפול השונות ויתרונותיהן.

 

טיפולי פנים

טיפולים אסתטיים

סוג אחד נפוץ מאוד של טיפולים אסתטיים הוא ניתוח מתיחת פנים. במהלך שנות התבגרותנו חלים שינויים רבים בגופנו, חלקם כתלות בגנטיקה שלנו וחלקם כתוצאה של משתנים שונים באורח חיינו - כמה אנחנו חשופים לשמש, במה אנחנו מזינים את גופנו, האם אנחנו מעשנים או נוטלים תרופות כלשהן. אפילו מצבנו הרגשי ומידת הסטרס או הרוגע שאנו חווים בשגרה יכולים להשפיע ישירות על מראה פנינו. שינויים אלו מתבטאים, בין היתר, באובדן נפח רקמות הפנים, היווצרות קמטים בשל התדלדלות העור, הופעת כתמי פיגמנטציה ועוד. אם בעבר טופלו שינויים אלו על ידי ניתוחים פלסטיים הרי שכיום קיימות אפשרויות טיפוליות פשוטות יותר ופולשניות פחות המביאות לתוצאות מיטביות.

 

הזרקות ופתרונות טכנולוגיים מתקדמים אחרים


הטיפולים האסתטיים המוצעים בימינו לטיפול בפנים הם בעלי פחות סיכונים ופחות תופעות לוואי.
הטכנולוגיות המשמשות היום למיצוק והצערת העור נחשבות מתקדמות מאוד. טכנולוגיות אלו כוללות, למשל, הזרקת בוטוקס וחומרי מילוי אחרים או שימוש בגלי אור או גלי רדיו. כל אלה מציעים דרך טיפול יעילה ופשוטה להשגת מראה צעיר ורענן ללא צורך במפגש עם סכין מנתחים וללא צורך בהחלמה ארוכה וזה מה שהופך אותם לפופולאריים יותר ויותר.

היכן מבצעים טיפולים אסתטיים?


את הטיפולים האסתטיים בהם אתם מעוניינים כדאי מאוד לבצע רק אצל רופא המוסמך לכך, אשר מתמחה בכירורגיה פלסטית ואסתטית גם יחד, ויכול להציע לכם את מגוון האפשרויות הטיפוליות הקיימות, כך שתקבלו את הטיפול המתאים ביותר עבורכם. כך תדעו שאתם נמצאים בידיים טובות ומקצועיות ושאדם מלומד ובעל ידע נרחב מטפל בכם.

 

השאירו פנייתכם כאן
.