טכנולוגיות מתקדמות
השאירו פנייתכם כאן
.
טיפולים אסתטיים >

טכנולוגיות מתקדמות


ד"ר נמרוד פרידמן: טיפולי פנים בטכנולוגיות מתקדמות

השאיפה ליופי ולשימור הנעורים מניעה את כולנו להצטרף אל המירוץ שבו אנו מנסים לעצור את הזמן, אם באמצעות הקפדה על אורח חיים נכון ואם בעזרת טיפולי הפנים המסורתיים כמו שימוש בקרמים, מסכות ושמנים ארומטיים שונים. עם זאת, במרוצת השנים משתנה מרקם העור ונוצרים כלי דם, כתמי פיגמנטציה, קמטוטים ונזקים מצטברים נוספים המשפיעים משמעותית על המראה הכללי ומדגישים את סממני הגיל.

הנזקים הללו נגרמים בעקבות החשיפה לשמש, שינויים במשקל הגוף, תזונה לקויה, עישון ונטילת הורמונים ותרופות. במידה ואתם מרגישים חיוניים וצעירים בנפש, אזי חשוב שתדעו שקיימים כיום טיפולי פנים בטכנולוגיות מתקדמות למיצוק והצערת העור.

שוק הטיפוח מציע לנו מגוון של טיפולים אסתטיים להעלמת פגמי הזמן, כאשר כל טיפול או תכשיר קוסמטי משמש לתכלית ספציפית שונה. מימוש החלום על פנים חלקות וצחות היה כרוך בעבר בשימוש בטכניקות כימיות אגרסיביות מגוונות כמו הפילינג ויצירת כווייה בדרגות שונות לצורך קילוף וסילוק שכבת העור העליונה או פנייה לניתוח מתיחת פנים. האופציות לטיפולי האנטי אייג'ינג כוללות כיום שיטות טכנולוגיות מתקדמות ובלתי פולשניות לעור במרקם מתוח יותר, חלק יותר וזוהר יותר.

ד"ר נמרוד פרידמן מסביר שבעידן הטיפולים האסתטיים ניתן לתקן את נזקי גיל על ידי הזרקת בוטוקס וחומרי מילוי או הסתייעות באמצעים טכנולוגיים חדשניים ומתקדמים כמו גלי אור וגלי רדיו המעניקים פתרונות אופטימליים למגוון רחב של בעיות אסתטיות כמו נימי דם, כתמי פיגמנטציה, צילוק בעקבות פצעי אקנה וכן חידוש ומיצוק העור.

ד"ר נמרוד פרידמן מוסיף שההתפתחות הטכנולוגית לצד הידע הרפואי הנצבר הפכו את הטיפולים הללו לפופולריים יותר ויותר, אם בשל היעדר הצורך בתקופת החלמה ממושכת ואם בשל התוצאות הנפלאות שהם מספקים. אז אם גם אתם מרגישים עדיין חינניים וצעירים, לא חבל שמראה העור יסגיר את גילכם?

 

לפגישת ייעוץ עם ד"ר נמרוד פרידמן: 03-562-6464

טכנולוגיות מתקדמות

שאלות המתייחסות לשלב שלפני ההליך הטיפולי:

מהם טיפולי פנים בטכנולוגיות מתקדמות?
המכשור על סוגיו השונים עושה שימוש באנרגיית אור אינפרא אדום, בקרני רדיו ובלייזר. ד"ר נמרוד פרידמן מסביר שהמכשור פועל על פולסים של גלי רדיו וגלי אור, כאשר השילוב בין הטכנולוגיות הללו הופך את טיפולי הפנים לבטוחים ויעילים יותר בהשוואה למכשירים מהדור הישן.

באלו בעיות ניתן לטפל בעזרת הטכנולוגיות האלו?


השימוש בטכנולוגיות המתקדמות הללו מעניק פתרונות אופטימליים להצערתו ומיצוקו של העור, וכן להבהרת כתמי פיגמנטציה ונימי דם, טשטוש צלקות שטוחות, צלקות בעקבות אבעבועות רוח וצלקות אקנה. יחד עם זאת, חשוב להדגיש שמדובר במכשירים הנבדלים אלו מאלו בהיבט הטכנולוגי, כאשר כל אחד מהמכשירים הללו מיועד לטפל בבעיה ספציפית אחרת.

מהם היתרונות שלטיפולי פנים בטכנולוגיות מתקדמות?


המכשור משתמש באנרגיות נמוכות של גלי אור וגלי רדיו, דבר המאפשר לרופא שליטה מלאה על אופי הטיפול, עומק הטיפול ועומק החדירה. היכולת של הרופא לשלוט בטיפול באופן מוחלט מפחיתה משמעותית את הסיכון לכוויות,סיבוכים ותופעות לוואי, התוצאות שמתקבלות הינן אחידות, אפקטיביות ומדויקות יותר. השימוש במכשור מותאם עבור כל הגילאים וכל סוגי העור ודורש בדרך כלל טיפולים קצרים יותר ומספר טיפולים נמוך יותר בהשוואה לשיטות הטיפול מהדור הישן.

שאלות הנוגעות אל ההליך הטיפולי:

מהו אורכו של הטיפול וכיצד הוא מתבצע?

אחת מהטכנולוגיות המתקדמות לטיפולי פנים הינה Elos אשר פועלת על גלי רדיו וקרן אור ומיועדת לטפל בפיגמנטציה, נמשים, כתמי שמש וכתמי גיל הסרת שיער וטיפול בכלי דם .הפיגמנטציה נגרמת מהצטברות ממוקדת של מלנין כתוצאה מחשיפה לשמש ותרופות כמו הורמונים. גלי הרדיו והאור מחממים את הפיגמנט של הכתם וגורמים לפירוקו לחלקיקים זעירים. שרשרת התהליכים המתרחשת במשך כמספר שבועות שלאחר הטיפול מובילה (את תאי העור) לסילוק חלקיקי הפיגמנט ולהבהרת הכתם באופן הדרגתי. אורכו של כל טיפול הינו כ-10 דקות ובדרך כלל נדרשים 3-4 טיפולים בהפרש של 3-4שבועות להשגת התוצאה האופטימלית. בחלק מן המקרים ימליץ ד"ר נמרוד פרידמן על טיפולי שימור מידי 6 חודשים או שנה.

האם מכשיר ה- Elos  מטפל בבעיות נוספות?


המכשיר כולל מספר פונקציות נוספות לטיפול בקופורוז ונימים מורחבים וגם בצלקות, סימני מתיחה וחטטים באמצעות פולסים חשמליים החודרים עד לשכבת הדרמיס העמוקה ומובילים לתגובת שרשרת של ייצור אלסטין וקולגן בעור ומילוי הצילוק מבפנים.

האם הטיפולים בטכנולוגיות המתקדמות בטוחים לשימוש? מי רשאי להשתמש בהן?


הטכנולוגיות הללו פותחו במטרה לשמש רופאים וקליניקות הנמצאות תחת פיקוח רפואי בלבד והן פועלות בארץ ובעולם מזה מספר שנים, זאת לאחר שזכו לכל האישורים מטעם רשויות הבריאות של האיחוד האירופאי ומנהל התרופות והמזון האמריקאי. חשוב להדגיש שהטיפולים בעזרת גלי אור, גלי רדיו, לייזר ואולטרסאונד אושרו לשימוש במידה והן מיושמות תחת פיקוח רפואי בלבד. טיפול שלא באמצעות אדם מיומן עלול להוביל לכוויות על העור וסיבוכים נוספים.

שאלות שרלוונטיות לשלב שלאחר הטיפול:

מהם הסיבוכים או תופעות לוואי לאחר הטיפולים?


ניתן לשוב אל השגרה מיד בתום הטיפול. עם זאת, בתקופת ההחלמה עלולות להתפתח נפיחויות,אדמומיות ותחושת צריבה קלות.

מתי ניתן להבחין בתוצאות?

השיפור במרקם העור מתרחש באופן הדרגתי כשהתוצאות הסופיות מורגשות לאחר כחודש או יותר, זהו למעשה פרק הזמן הנדרש לעור להתחלף. לקבלת אפקט משמעותי יידרשו לרוב מספר טיפולים עוקבים של 4 עד 6 שבועות זה מזה בהתאם לסוג הטיפול ומצב העור של המטופל.

האם יש צורך לחזור בהמשך על הטיפולים?
הטיפולים מתמקדים בבעיות קיימות, אך אין בהם בכדי למנוע היווצרות חדשה של נימי דם או פיגמנטציה, היות ותאי העור ממשיכים כל העת בייצור פיגמנט המלנין. הגנטיקה והחשיפה לשמש הם למעשה הגורמים שיכריעו האם ומתי עולה הצורך לשוב אל הטיפול.

 

השאירו פנייתכם כאן
.