מנתחים פלסטיים בתל אביב  עושים אתכם יפים
השאירו פנייתכם כאן
.

מנתחים פלסטיים בתל אביב עושים אתכם יפים


הכל על ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים  »  על ניתוחים פלסטיים  » מנתחים פלסטיים בתל אביב עושים אתכם יפים
 

כשאתם מביטים בראי אתם לא אוהבים את מי שאתם רואים? רוצים לשנות משהו בפנים או באיבר אחר בגוף? לרשותכם ולשירותכם מבחר של מנתחים פלסטיים בתל אביב אשר ישיבו לכם את שמחת החיים הטבעית לאחר עיבוי איברים או הצרתם, השבת הסימטריה לאיברים סוגיים, הגדלה או הקטנה. מנתחים פלסטיים בתל אביב יאפשרו לכם לחוות מחדש את איכות החיים הטובים.


כאשר בוחרים מנתח פלסטי חשוב לבצע תהליך בחירה יסודי ומוקפד. מי מכן, גבירותיי (סליחה, גם אתם רבותיי) שתבחרו לבצע ניתוח פלסטי ודאי תרצו שהמנתח יהיה איש המקצוע הטוב ביותר; שהקליניקה תהיה מסודרת, נקייה, היגיינית; שתקבלו הסבר מלא ומפורט על התהליך הטיפולי, על תופעות הלוואי הצפויות וגם, אכן, ביושר ובשקיפות מרביים – על הסיכונים האפשריים, גם אם הם זניחים ומזעריים.

 

דיבורן של העובדות:

זה לא אנחנו אלה הן העובדות שמדברות: ד"ר נמרוד פרידמן נמנה עם המובילים בקבוצתמנתחים פלסטיים בתל אביב. מה שלא עשה הטבע או מה שהוא לא היטיב לעשות- עושה ד"ר פרידמן, מומחה בתחום כירורגיה פלסטית ואסתטית. לבד מעיסוקו השוטף בניתוחים פלסטיים הוא נמנה גם עם יועציהן של חברות רבות מוניטין בתחום פיתוח מכשירים וטכנולוגיות בתחום הכירורגיה הפלסטית.

בטרם ביצוע הניתוח אתם יכולים לקבל ייעוץ מלא והסבר מפורט על כל סוגי הטיפולים והניתוחים: מתיחת בטן, הרמת חזה, הגדלתו או הקטנתו, העלמת קמטים, שאיבת שומן, הזרקת בוטוקס ועוד. לפני כל טיפול מומלץ לתאם ציפיות. על-פי מבחן התוצאה עולה, כי גם כאשר התוצאות משביעות רצון, התגובה הראשונית עליהן עלולה להיות תדהמה והפתעה. אותה גברת אשר המנתח הפלסטי שיווה לה צורה אחרת, עלולה לראות את עצמה בעיניה כמי שאינה היא, כגברת אחרת. זו תופעה של הלם השינוי... מנתח פלסטי מקצועי יגרום להפוך את התדהמה לאנחת רווחה....

 

המקום הנכון למציאת המנתח האידיאלי:

אם אתם מחפשים מנתחים פלסטיים בתל אביב אז הגיע הזמן שתפסיקו לחפש, היות ואצל ד"ר פרידמן תמצאו מענה מלא לרצונכם הטבעי והלגיטימי לשפר ולשדרג איברים שונים בגופכם. ידע מקצועי, יחס אישי, קשוב ורגיש, מתן מענה מלא לחששות ולפחדים אשר הרצון לשינוי כרוך בהם, כל אלה מאפיינים את השירות שמוענק לכם באחת הקליניקות היותר איכותיות בתחום הניתוחים הפלסטיים.
 


 

 

השאירו פנייתכם כאן
.