ד
השאירו פנייתכם כאן
.

ד"ר נמרוד פרידמן, מנתח פלסטי


מנתח פלסטי בתל אביבד"ר נמרוד פרידמן הינו מנתח פלסטי ומומחה בכירורגיה פלסטית ואסתטית, מהמובילים בתחומו בישראל . ד"ר נמרוד פרידמן חבר הן באיגוד הישראלי והן באיגוד האמריקאי לכירורגיה פלסטית ובנוסף חבר באיגוד הבינלאומי לכירורגיה פלסטית אסתטית וחלק מצוות מצומצם של 25 רופאים בכירים מכל העולם שמכשירים ומדריכים פלסטיקאים מטעם האיגוד. ד"ר נמרוד פרידמן מייעץ לחברות העוסקות בפיתוח תהליכים, מכשור מתקדם וחומרים בתחום הכירורגיה הפלסטית.

ד"ר נמרוד פרידמן רשם חמישה פטנטים בתחום ניתוחי החזה. המוניטין המצטבר של ד"ר פרידמן נשען על שיעורי הצלחה גבוהים במיוחד בניתוחים הרבים שהוא עורך, שירותי מרפאה אמינים ומתקדמים, ורמת מקצועיות נטולת פשרות.

 
כחלק מעיסוקיו הוא משמש כיועץ של חברות מובילות בעולם, בפיתוח של מכשירים ותהליכים מתקדמים בכירורגיה פלסטית בתחום חומרי מילוי, בוטוקס ושתלים לניתוחי חזה. ד"ר נמרוד פרידמן אף הטביע את חותמו בפיתוח התחום והגיש 5 פטנטים בתחום ניתוחי השד.       

המוניטין הרב של ד"ר נמרוד פרידמן מתבסס על אחוזי הצלחה גבוהים אותם הוא משיג בניתוחים הרבים שהוא מבצע. שירותי המרפאה, תחת ניהולו של ד"ר פרידמן, ידועים בזכות אמינותם ורמת מקצועיותם הגבוהה. 
 
המרפאה מטפלת כמעט בכל הניתוחים הפלסטיים והטיפולים האסתטיים. ניתן לקבל ייעוץ בתחומים הבאים: הגדלת חזה, מתיחת בטן, מילוי קמטים שאיבת שומן, הקטנת חזה, עיצוב חזה, הרמת חזה, תיקון אסימטריה, טיפול בגניקומסטיה-  הקטנת חזה לאישה ולגבר, הרמת פנים,מתיחת פנים, מתיחת בטן,העלמת קמטים, הזרקת בוטוקס, הצמדת אוזניים, ניתוח עפעפיים ועוד.


השכלה והתמחויות

ד"ר נמרוד פרידמן החל את דרכו המקצועית בשנת 1982 בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת תל אביב. את לימודיו לתואר דוקטור לרפואה הוא סיים בהצטיינות והחל להתמחות במרכז הרפואי ע"ש רבין. במהלך התמחותו שימש כאחראי בפועל ביחידה לטיפול נמרץ כוויות בבית החולים בלינסון והיחידה לכירורגיה הפלסטית בבית החולים לילדים ע"ש שניידר.

כמנתח פלסטי מומחה פתח ד"ר נמרוד פרידמן קליניקה פרטית ומבצע טיפולים אסתטיים וניתוחים פלסטיים להאטת תהליכי ההזדקנות ועיצוב מחדש של הגוף והפנים. תוצאות הניתוחים שביצע ד"ר נמרוד פרידמן זוכים לתצוגה ולהערכה רבה בהרצאות, פורומים וכינוסים בינלאומיים מרכזיים בכל רחבי העולם.

לצורך זימון תור לפגישת ייעוץ עם ד"ר נמרוד פרידמן: 03-562-6464 

 

 הצוות
 רונית - מנהלת המרפאה טיפולים אסתטייםרונית תלווה אתכם מרגע ההחלטה על ניתוח ועד תום התהליך, בכל שלב, בכל שאלה ובכל הנוגע לתחום הטכני, ולא פחות חשוב, הרגשי.רונית מנהלת המרפאה לטיפולים אסתטיים

רונית רואה בתפקיד מנהלת המרפאה שליחות אישית: "אני משתמשת בכלים שרכשתי בחיים ובמהלך שנות עבודתי במרפאה בכדי לתת ליווי אישי מלא ללקוח.
חלק מתפקידי הוא להעניק את התמיכה הרגשית בכל שלבי התהליך, בהתייחס לכל לקוח לפי צרכיו האישיים - לאתר את הרגישויות ולתת להן מענה. אני מאמינה שביכולתי להעניק כלים של מודעות המובילים לצמיחה אישית, בתהליך הניתוח וגם אחריו, בחיים".

 

 

 

 

 

 


 

שרית - מזכירת המרפאה ניתוחים פלסטיים שרית המזכירה במרפאה לניתוחים פלסטיים


שרית היא "הפנים" של המרפאה. היא מקבלת את הלקוחות בחיוך חם ובהרבה חום ואהבה והופכת את חווית השהייה במקום לנעימה, מרגיעה ונינוחה.

שרית מביאה את הייחוד שבאישיותה לעבודה: "חשוב לי לקבל כל אדם הנכנס בדלת המרפאה.
"אני מאמינה כי חום וחביבות אמיתית ויחס אישי יעניקו ללקוח תחושת שייכות, מה שיקל בהמשך על התהליך. אני מתחברת למגמת השירות האיכותי והנעים שהמקום משקף ונהנית להיות חלק מחוויה טובה לבאי המרפאה". 

 


 

קרן היא אשת התוכן והעיצוב במרפאה. היא אחראית לדאוג שכל המידע הקיים ברשת האינטרנט יהיה אמין, זמין, נגיש, מעודכן ומדויק, וזאת בכדי שכל אדם המבקש לשאוב אינפורמציה יקבל אותה בצורה הטובה ביותר. כמו כן, אחראית קרן על מעקב ושימור לקוחות.

קרן פרידמן אחראית קשרי לקוחות

 

קרן, הרוח הצעירה והחדשה במרפאה: "אני מתחברת מאוד לנושא האסתטיקה, העיצוב והאמנות, 
ואני נהנית לראות אנשים בריאים המודעים לאסתטיקה ומשקיעים בה. 
מעבר לכך, החיבור לאנשים תמיד נעים לי, ואני מרגישה כי כשאני מעניקה דאגה ואכפתיות למטופל, אני מקבלת כפליים בחזרה".

השאירו פנייתכם כאן
.