מתיחת פנים - העלמת קמטים מקצועית
השאירו פנייתכם כאן
.

מתיחת פנים - העלמת קמטים מקצועית


הכל על ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים  »  מתיחת פנים » מתיחת פנים - העלמת קמטים מקצועית
 

מתיחת פנים היא אחד הטיפולים היותר מבוקשים בתחום הכירורגיה האסתטית. מתיחת פנים אינה ביטוי של מלחמה בטבע אלא של הסירוב להשלים עם גזירותיו וקמטיו. רופא מומחה בתחום כירורגיה אסתטית ופלסטית עשוי לתת מענה לבעיה זו, המעיבה על חייהן של נשים רבות, מערערת את ביטחונן ופוגעת באיכות חייהן. יש נשים שלא בהכרח רוצות להיראות צעירות מכפי גילן אבל הן ודאי לא רוצות להיראות מבוגרות יותר, ולשם כך הן מוכנות להשקיע כסף.


מתיחת פנים הנעשית באופן מקצועי וברגישות הנדרשת עשויה להעניק לנשים מראה טבעי. המתיחה יכולה להיעשות על ידי מתיחת העור או באמצעות הרמת רקמות שצנחו או על ידי חומר מילוי המוסיף נפח ומשווה לפנים מראה מלא יותר, כמצופה.

 

מתיחת פנים לא לנשים בלבד:

בשנים האחרונות פונים לא מעט גברים לביצוע מתיחת פנים. ביצוע מתיחת פנים הוא ביטוי למימוש האפשרויות הפתוחות בפני מי מהם שחשוב להם להיראות צעירים ויפים בשלב בחיים שבו הטבע והזמן מתחיל לתת בהם את אותות השנים המצטברות.


על אף שביצוע טיפול מתיחת פנים או בשמו השני הרמת פנים, לא חייב להיות חודרני ופולשני, במידה שמבוקש או מומלץ למתוח אותם באמצעות חומר מילוי, חשוב להקפיד ולעמוד על כך שחומר המילוי יהיה טבעי ומאושר לשימוש בטוח. רופא מומחה בתחום הכירורגיה הפלסטית והאלסטית, קל וחומר בעל ותק ומוניטין, העושה שימוש בטכניקה ובטכנולוגיה מתקדמים, הוא איש המקצוע המתאים ביותר לביצוע מתיחת פנים.


בכדי שלא תופתעו מהמראה לאחר ביצוע מתיחת פנים חשוב ומומלץ לתאם ציפיות. שוחחו עם הרופא על הציפיות ועל החששות; נסו לדמות עצמכם לאחר הניתוח, כפי שאתם עשויים להיראות עוד לפניו בהדמיה הממוחשבת. קחו בחשבון כי לא לעולם חוסן וייתכן כי יידרשו טיפולים חוזרים ונשנים, אחת לשנים אחדות, כדי לשמור על מראה עור פנים מתוח וחלק.


רק אתם, עמוק בפנים, חשים ויודעים עד כמה חיונית מתיחת פנים עבורכם. אם מתיחתם עשויה לגרום לסילוק מבוכה ולחזק את הדימוי העצמי החיובי שלכם; אם חשוב לכם לקבל מחמאות מהאנשים שדעתם חשובה ויקרה לכם על אודות השינוי היפה שחוללה המתיחה בפניכם – מה שנותר הוא לאחל לכם בהצלחה.

 

 

 

השאירו פנייתכם כאן
.