ד
השאירו פנייתכם כאן
.

ד"ר פרידמן: ניסיון ומומחיות


הכל על ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים  »  הייחודיות של ד"ר פרידמן » ד"ר פרידמן: ניסיון ומומחיות
 

ניסיון ומומחיות בניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים

ד"ר נמרוד פרידמן הוא מהרופאים המובילים בארץ בתחום הכירורגיה הפלסטית והאסתטית. ד"ר נמרוד פרידמן הינו רופא מומחה בכיר המבצע ניתוחים פלסטיים על בסיס יומי ובעל תחום התמחות עיקרי בכירורגיה האסתטית, טיפולים אסתטים של הפנים והשד, חבר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית והאיגוד הבינלאומי לכירורגיה פלסטית.

 

השכלה והתמחויות

לד"ר נמרוד פרידמן ניסיון מקצועי מרשים. הוא החל את דרכו בבית הספר לרפואה באוניברסיטת תל אביב (1982). במהלך לימודיו קיבל ארבע תעודות הצטיינות, כאשר גם התואר דוקטור לרפואה הוענק לו בהצטיינות. ד"ר נמרוד פרידמן שימש במהלך התמחותו כאחראי על יחידת טיפול נמרץ בכוויות במרכז הרפואי ע"ש רבין, ובהמשך כיהן כאחראי על הכירורגיה הפלסטית בבית החולים לילדים ע"ש שניידר בפתח תקווה.

כרופא מומחה בכירורגיה פלסטית ואסתטית פתח מרפאה פרטית לניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים. ד"ר נמרוד פרידמן מבצע ניתוחים לעיצוב וחידוש מראה החזה, הרמת הפנים, הזרקות בוטוקס וחומרי מילוי להאטת תהליכי ההזדקנות התורמים לחידוש מראה הגוף והפנים.

 שירותי המרפאה, תחת ניהולו של ד"ר נמרוד פרידמן, ידועים בזכות אמינותם ורמת מקצועיותם הגבוהה. ד"ר נמרוד פרידמן מרבה להשתתף ולהרצות בכינוסים ברחבי העולם. תוצאות הניתוחים שביצע מוצגים בפורומים בינלאומיים מרכזיים וזוכים להערכה רבה בקרב הקהילה הרפואית. כמו כן, ד"ר נמרוד פרידמן השתלם וניתח עם טובי המומחים בעולם בתחומים השונים של הכירורגיה האסתטית.

לקביעת פגישת ייעוץ עם ד"ר נמרוד פרידמן - 03-5626464 או שלחו הודעה

 

השאירו פנייתכם כאן
.