ניתוחים פלסטיים
השאירו פנייתכם כאן
.

ניתוחים פלסטיים


 

ניתוחים פלסטיים הם חלק מהעולם המתקדם, אך הם פה כבר שנים לא מעטות. בדיוק השנה צוין יום ההולדת החמישים לשתל הסיליקון, מה שאומר שניתוחים פלסטיים היו גם בעבר, אך ללא ספק הם היו נדירים וספציפיים יותר.

 

הקדמה הטכנולוגית והמדעית, הלמידה וההבנה העמוקה על תהליכי ההזדקנות וגוף האדם, מאפשרת כיום לרפואה לתקן פגמים, עיוותים, תופעות פיזיות הקשורות לגיל או שינויים אחרים, לפי בקשה. מהפנים ועד כף הרגל.

 

אילו ניתוחים פלסטיים מבוקשים יותר כיום?

ד"ר נמרוד פרידמן, מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית מסביר: "היום, כמו בעבר, הניתוח המבוקש ביותר הוא עדיין ניתוח הגדלת חזה. בהערכה גסה ישנן מעל לעשר מיליון נשים בעולם שעברו ניתוח זה עד היום.

 

בשונה מפעם, היום נשים מבקשות חזה במראה טבעי ולא מראה שופע, עגול ומוגזם כבעבר. כיום האפשרויות של המנתחים הן רחבות יותר מכיוון שהשתלים החדשים הם בעלי מגוון רחב של צורות, גבהים וגדלים ולכן כל אישה יכולה למצוא לעצמה יחד עם המנתח את המראה המושלם עבורה"

 

מהם הפתרונות לאזור הפנים?

משיב ד"ר נמרוד פרידמן: "ניתוחים פלסטיים המתבצעים באזור הפנים הם בדרך כלל מתיחת פנים וניתוח עפעפיים. בשל ההתפתחות העצומה של טיפולים אסתטיים לה ולו, נדחים כיום ניתוחי פנים רבים לגיל מאוחר יותר מכיוון שישנם פתרונות מהירים יותר ללא מגע של סכין מנתחים, אך עדיין ישנם מקרים המצריכים ניתוח וסיבותיהם מגוונות: הגנטיקה, החשיפה לשמש, התזונה, העישון, השינויים במשקל הגוף ועוד.

 

בניתוח מתיחת הפנים מטרתנו היא לשמור על האנטומיה של הפנים תוך מיקום מחדש של רקמות השומן והשרירים. מתיחת הפנים או כפי שאני מכנה אותה – הרמת הפנים מתבצעת באזור התחתון של הפנים. את השאר ניתן לתקן באמצעות הזרקות של חומרי מילוי ובוטוקס". גם ניתוח עפעפיים נחשב למבוקשים בתחום הניתוחים הפלסטיים באזור הפנים.

 

ד"ר נמרוד פרידמן: "ניתוחי העפעפיים מתחלקים לשניים: עפעפיים תחתונים ועפעפיים עליונים. בעפעפיים העליונים בדרך כלל אנו רואים כי ישנם עודפי עור העלולים להסתיר את שדה הראייה ובעפעפיים התחתונים אנו רואים מעין "שקיות". ניתוח עפעפיים מטפל בבעיות אלה בטכניקות שונות, ההחלמה ממנו מהירה ולא מלווה כמעט בכאב".

 

האם יש ניתוחים פלסטיים היכולים להועיל לפגמים המופיעים לאחר לידות?

"בהחלט כן" מסביר ד"ר נמרוד פרידמן, "אצל נשים לאחר לידות אנו רואים בדרך כלל מצבורי שומן באזור המותניים, הירכיים והבטן. נשים שחזרו לכושר ולמשקל סביר ולא מצליחות להסיר את מצבורי השומן יכולות לשקול בהחלט את שאיבת השומן.

 

בניתוח זה מוסרים תאי השומן מהמקומות הספציפיים, והסיכוי שיצטברו תאי שומן באותם מקומות שוב הוא נמוך ביותר. כמו כן, ישנן נשים לא מעטות שסובלות ממראה הבטן לאחר הלידות וחולמות על מראה צעיר, מתוח ומעוצב. לאחר ההריונות הבטן גדלה מאוד, לעתים שבה לגודלה במצב רפוי, כמו כן, ישנם עודפי עור וסימני מתיחה שאינם מצליחים להיעלם. במקרים אלה ניתוח מתיחת בטן הוא פתרון יעיל. בניתוח אני מסיר את עודפי העור ומעלים את סימני המתיחה מתחת לקו הטבור.

 

ומה לגבי הגברים?

"הביקוש לניתוחים פלסטיים בקרב גברים עולה כל הזמן. לפי מחקרים שנערכו בארה"ב אחוז הניתוחים בקרב גברים בחמש עשרה השנים האחרונות עלה ביותר מ-100%" מסביר ד"ר נמרוד פרידמן, "הניתוחים המבוקשים יותר כיום בקרב גברים הם שאיבת השומן, ניתוחי האף, הרמת עפעפיים, הצמדת אוזניים ו"גניקוסטיה" שהוא חזה נשי אצל גברים. בשנים האחרונות, ישנו גם ביקוש לניתוח "קוביות בבטן" המקנה לגבר מראה גוף גברי מושלם בעזרת ניתוח"

 

 

 

 

השאירו פנייתכם כאן
.