ניתוח הגדלת חזה
השאירו פנייתכם כאן
.
ניתוחים פלסטיים >

ניתוח הגדלת חזה


ניתוח הגדלת חזה עשוי להתאים לכל אישה, החל מנשים צעירות בעלות חזה קטן ונשים שהחזה שלהן איבד מנפחו כתוצאה מהריונות, הנקות וירידה במשקל, וכלה בנשים מבוגרות המעוניינות לשוב אל נעוריהן ונשיותן. במהלך ניתוח הגדלת החזה משתמש ד"ר נמרוד פרידמן בשתלים של החברות המובילות בעולם, המתאפיינים במעטפת יתרונות של בטיחות ואיכות. השתלים מוצעים במגוון רחב של צורות וגדלים, ומסופקים עם אחריות יצרן למקרים בהם נמצא פגם בשתלים עצמם.

 

גוף האישה

"כל אישה הינה אינדיבידואלית במבנה גופה, אופייה, שאיפותיה, רצונותיה וציפיותיה", מסביר ד"ר נמרוד פרידמן ומוסיף "ועל כן אני מקדיש זמן רב בפגישת הייעוץ, וביחד עם האישה נבחר השתל האופטימאלי בהתאם למבנה גופה ורצונותיה. יחד עם זאת, אני דוחה על הסף בקשות להגדלות חזה למידות חריגות שעשויות להוביל לבעיות רפואיות".

עם סיום הניתוח להגדלת החזה, יוענק לך מראה מלא, נשי בעל חזה מעוצב יותר, תוך הקפדה על מראה טבעי שאינו צעקני ומוחצן מידי.

 

אמינות ואחריות

לאחר מפגשי ייעוץ ראשוניים ותיאום ציפיות לפני ניתוח הגדלת חזה , ד"ר נמרוד פרידמן מוסר ללקוחה את חוות דעתו המקצועית. הבחירה בסוגי השתלים וגודלם, נעשית בשיתוף המטופלת. עם זאת, השיקול הרפואי והשמירה על בריאות האישה לאורך שנים, הוא הקובע את הטכניקה והחומרים בהם ישתמש ד"ר נמרוד פרידמן.

 

לצורך זימון תור לפגישת ייעוץ עם ד"ר נמרוד פרידמן: 03-562-6464 

 
ניתוח הגדלת חזה
 • הגדלת חזה לפני ואחרי
 • ניתוח הגדלת חזה לפני ואחרי
 • מראה צידי של לפני ואחרי הגדלת חזה
 • תוצאות הגדלת חזה
 • תוצאות ניתוח הגדלת חזה
 • תוצאות לפני ואחרי הגדלת חזה
 • מראה לפני ואחרי ניתוח הגדלת חזה
 • ניתוח הגדלת חזה מראה לפני ואחרי
 • הקניית מראה טבעי של הגדלת חזה
 • ניתוח הגדלת חזה למראה טבעי
 • הגדלת חזה מחירים
 • ניתוח הגדלת חזה מחיר
 • ניתוח הגדלת חזה במראה טבעי
 • ניתוח הגדלת חזה על ידי כירורג פלסטי מוסמך
 • ניתוח הגדלת חזה בעזרת מנתח פלסטי בכיר
 • הגדלת חזה לנשים
 • ניתוח הגדלת חזה לנשים
 • תמונות לפני ואחרי הגדלת חזה

שאלות הרלוונטיות לפני הניתוח להגדלת החזה

למי מותאם הניתוח להגדלת החזה?
הניתוח מותאם לנשים שהחזה שלהן לא התפתח בהתאם לציפיותיהן, וכן לנשים שהחזה שלהן איבד מנפחו בעקבות לידות, תנודות במשקל ושינויי גיל. במידה ואת נמנית באחת הקטגוריות הללו, שהרי הניתוח להגדלת חזה עשוי להתאים לך.
 
האם ישנו סיכון לקרע, תזוזה או דליפה?
יישנו כיום מגוון רחב של שתלים מסוגים ויצרנים שונים. ד"ר נמרוד פרידמן משתמש בשתלים מהדור המתקדם, הנבדלים מהשתלים הישנים במעטפת והמילוי. המעטפת החדשה כוללת שכבה ייחודית שנועדה לצמצם את הסיכון לקרע או דליפה באופן משמעותי. כמו כן, המעטפת מתאפיינת במרקם הגורם לשתל להיצמד אל רקמת השד, ובכך פוחת גם הסיכון לסיבוב השתל, תזוזתו או להתהוות של קפסולה. כשמוחדר שתל נוטה הגוף להגיב על ידי יצירת רקמת דופן מסביבו כתגובה אל נוכחותו של גוף זר. רקמה זו מכונה "קפסולה" ועשויה להיות דקה ובלתי מורגשת או לפתח נטיה להתכווצות חזקה יותר, עד למצב שבו השד מקבל מראה כדורי נוקשה. ג'ל הסיליקון בשתלים מהדור החדש דומה במרקמו למרקם השד, כשההרכב של הג'ל נועד להקנות תחושה דומה, לשמור על צורת השד ולהפחית את חשש להתהוות קפסולה ולהתפזרות הסיליקון בנסיבות של קרע בשתל. חשוב להדגיש כי השתלים בהם משתמש ד"ר פרידמן כוללים אחריות יצרן לכל החיים במקרים בהם השתל נפגע בשל בעיה בייצור.

מהם היתרונות של שתלים עם פוליאוריתן?
השתלים החדשים המשווקים בארץ כוללים מעבר למעטפת הרגילה גם מעטפת נוספת מפוליאוריתן, ואלו מתאפיינים במספר יתרונות משמעותיים כגון הפחתה דרסטית בסיכון להתהוות תופעת הקפסולה שהינה התקשות סביב השתל ועיוות צורת השד, כשהתופעה דורשת ניתוח נוסף. בעיה אפשרית נוספת הנמנעת בשימוש בשתלים עם פוליאוריתן היא הסיכון לתזוזת השתל או לסיבובו. השתלים עם הפוליאוריתן הינם זהים מבחינת רכותם לשתלים האחרים, אך בעוד שהשתלים האחרים בעלי נטייה להתקשות במרוצת השנים, השתלים בעלי הפוליאוריתן נותרים רכים גם לאחר שנים רבות.

שאלות הנוגעות למהלך הניתוח להגדלת החזה

מה אורכו של הניתוח והאם ניתן לבצע אותו בהרדמה חלקית?
אורכו של הניתוח הוא כשעה, והוא מבוצע בהרדמה כללית. באופן טכני, ניתן לערוך את הניתוח להגדלת החזה בטשטוש או הרדמה מקומית בלבד, אך איננו ממליצים על כך, היות ואין ביכולתה של ההרדמה המקומית למנוע תחושות באופן מוחלט. בתום הניתוח נותרת המנותחת תחת השגחה למשך מספר שעות, ומשוחררת לאחר מכן אל ביתה.

האם תהליך ההרדמה כרוך בסיכונים?
כל הליך רפואי כרוך בסיכונים. עם זאת, על מנת למזער את הסיכון עד לרמה המינימאלית, ד"ר נמרוד פרידמן מקפיד לעבוד עם רופאים מרדימים מומחים בלבד שלהם ניסיון רב בהרדמות בתחום הכירורגיה האסתטית.

שאלות המתייחסות לשלבי ההחלמה

האם יש צורך בהחלפת שתלים?
המעטפת של השתלים מהדור החדש חזקה לאין שיעור בהשוואה לזו של השתלים הישנים, ועל כן לא נדרשת החלפת שתלים באופן מונע כל 10 שנים כמו בעבר.

מתי ניתן לשוב לתפקוד רגיל לאחר הניתוח להגדלת החזה?
ניתן לשוב אל תפקוד רגיל כמספר ימים עד שבוע לאחר הניתוח. עם זאת, החזרה לפעילות מלאה, לרבות פעילות גופנית, תלויה בסוג השתלים, כאשר שתלים אנטומיים דורשים המתנה מעט ארוכה יותר. בימים הראשונים שלאחר הניתוח עשויים להופיע כאבים, בעיקר בשעת שיעול או תנועה, וניתן להסתייע בתרופות המקובלות לשיכוך הכאבים.

בעשורים האחרונים, ניתוח הגדלת חזה הפך להיות הניתוח הפופולארי ביותר בתחום האסתטיקה הגופנית. נשים רבות בוחרות בהליך הזה כדי לשפר את הפרופורציות של גופן, וגם כדי לתקן את נזקי הזמן הנוצרים כתוצאה מלידות, התבגרות טבעית ומצבים גופניים שונים. כיום ישנן טכנולוגיות מתקדמות, ושתלי חזה שמותאמים לגוף הנשי בצורה מושלמת, מה שמקטין את החשש מהניתוח ומגביר את שביעות הקצון מהתוצאות.

 

למי מתאים ניתוח להגדלת חזה?

ניתוח הגדלת חזה מתאים לנשים בכל הגילאים, והוא כפוף לבדיקה גופנית ואישור רופא. נשים בשנות ה-50 לחייהן ונשים בשנות ה-20 לחייהן כאחד יכולות לעבור את הניתוח הזה כדי לשפר את מראה גופן וגם את בטחונן העצמי. ניתוחים אסתטיים מסוג זה ניתן לעשות בהתאם לרצון המנותחת שמעוניינת בו מסיבות אסתטיות או רפואיות, וניתן להתאים את השתלים למבנה האנטומי של כל אישה, וגם לרצונותיה.

 

מה חשוב לדעת בנוגע לניתוח הגדלת חזה?

ניתוח שמטרתו להגדיל את החזה הוא לא עניין של מה בכך, ואסור לגשת אליו בקלות דעת. ניתוחים אסתטיים אשר מבוצעים על ידי רופאים שאינם בעלי ניסיון מספיק עלולים להסתיים בתוצאות הפוכות לחלוטין מהמטרה, ולהותיר את המנותחות עם תוצאה מעוותת, לא פרופורציונית ולא אסתטית. כדי למנוע מצב מסוג זה, יש לגשת לרופאים מומחים בלבד, כמו ד"ר נימרוד פרידמן, המתמחה בניתוחים קוסמטיים ואסתטיים.

 

חזה מעוצב ביד מומחה

גופה של כל אישה הוא עולם ומלואו, ויש לו את הייחוד שלו שצריך להתחשב בו בכל הנוגע לניתוחים אסתטיים. בניתוח להגדלת חזה המטרה אמורה להיות לא העצמת מידת החזה בלבד, אלא התאמתו למבנה המנותחת והקניית מראה טבעי. כאשר ניתוח חזה מבוצע בצורה לא מקצועית, המראה עלול להיות מלאכותי ולא אסתטי, מה שניכר לעין וגם מורגש במגע. זוהי תוצאה לא רצויה, וחשוב למנוע אותה על ידי התאמה אישית של השתל לגופה של האישה העוברת את הפרוצדורה. את התוצאות הסופיות ומראה החזה שיישאר ניתן לדעת כמה חודשים לאחר הניתוח כאשר השתל מתמקם במקום הוא אמור להיות, ועומד באופן שהוא יעמוד גם שנים לאחר הפרוצדורה.

 

השאירו פנייתכם כאן
.