קצת על ניתוח להגדלת החזה
השאירו פנייתכם כאן
.

קצת על ניתוח להגדלת החזה


הכל על ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים  »  הגדלת חזה » קצת על ניתוח להגדלת החזה
 

לעבור ניתוח הגדלת חזה

לכל אישה יש דמיון שונה וטעם אסתטי שונה, שאותו היא זכאית לממש באופן מלא על הגוף שלה. עבור נשים רבות, אחת האפשרויות לכך היא ניתוח הגדלת חזה ועיצובו בצורה ובגדול המושלם. נשים שמרגישות חוסר שביעות רצון ממבנה גופן וגודל החזה, עשויות להירתע מביצוע ניתוח להגדלת חזה ובכך להימנע מביצוע שיפור חיצוני שיסייע לביטחון העצמי ולהרגשה העצמית שלהן בקשר לגופן. בפועל, ניתוח להגדלת חזה הוא הליך כירוגי הדורש השקעה של זמן וכסף, אך בחירת מנתח פלסטי איכותי מסייעת בביצוע ההליך באופן בטוח וקל יותר.


ישנם לא מעט ניתוחים פלסטיים שניתן לבצע באזור החזה מלבד ניתוח להגדלת חזה. נשים בעלות חזה גדול מבצעות לעיתים ניתוחים להקטנת חזה. נשים עם חזה נפול מסיבות כגון הנקה או גיל מתקדם, עשויות לבצע ניתוח להרמת חזה. נשים בעלות חזה שאינו סימטרי יכולות לבצע ניתוח לתיקון וכמובן, ניתוח לשחזור שד, אותו מבצעות במקרים רבים נשים שחלו בסרטן השד.


הגדלת החזה מתבצעת על פי רצונה של האישה והגודל אליו היא שואפת. התהליך מתבצע בשיתוף עם הרופא המנתח, שמסייע בהתאמת גודל וצורת החזה המתאמים ביותר לטעמה של האישה. אותו רופא גם מבצע לרוב את הניתוח ולכן הניסיון ורמתו המקצועית הינם מרכיבים חשובים על מנת לבצע הגדלת חזה באופן מהיר ובטוח וללא בעיות מיותרות. ניתוח להגדלת חזה מתבצע על ידי החדרת שתלים מיוחדים בתוך החזה והגדלת נפח השדיים.


המרפאה של ד"ר נמרוד פרידמן מתמחה בהתאמת ניתוחים פלסטיים לטעם האישי של אישה המבקשת לבצע ניתוח להגדלת חזה, או ניתוחים אחרים בתחום הרפואה הפלסטית והאסטתית. המרפאה משתמשת בציוד החדש והמקצועי ביותר, המסייע לצוות המקצועי והמנוסה של המרפאה. בחירת רופא מקצועי ומנוסה, אפוא, היא הצעד החשוב והראשון שכדאי לעשות ברגע שמחליטים לבצע ניתוח הגדלת חזה.


השאירו פנייתכם כאן
.