ניתוח עפעפיים אצל ד
השאירו פנייתכם כאן
.

ניתוח עפעפיים אצל ד"ר נמרוד פרידמן


הכל על ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים  »  ניתוח עפעפיים » ניתוח עפעפיים אצל ד"ר נמרוד פרידמן
 

  גוף האדם משתנה כל הזמן. השינוי העיקרי בו מגיע עם הגיל. בעשורים האחרונים ישנה מודעות גבוהה יותר לשימור הגוף ולנושא התזונה ואורח החיים הבריא, אך לעתים, זה לא מספיק.ניתוח עפעפיים

סימני הגיל עושים את שלהם ואנו מוצאים את עצמינו בתחושה כללית טובה אך עם סימני גיל שאינם מחמיאים. חלק מהסימנים הבולטים הם עודפי עור באזור העפעפיים העליונים ו/או "שקיות" באזור העפעפיים התחתונים, אצל נשים וגברים כאחד, המשפיעים על כל מראה הפנים וההבעה. ד"ר נמרוד פרידמן מבצע ניתוחי עפעפיים בדיוק למקרים כאלה.

ניתוחי עפעפיים למבוגרים בלבד?

גיל המטופל הוא הסיבה העיקרית לשינויים באזור העפעפיים, אך הגנטיקה היא סיבה נוספת ושכיחה לתופעה. אנשים רבים מציינים כי העפעפיים שלהם מזכירים מאוד את של הוריהם באותם הגילאים.  ניתוח העפעפיים הוא ניתוח קל יחסית, שעשוי לפתור בעיות אלו, להשיב למטופל את המראה הרענן והצעיר בזמן קצר יחסית, וההחלמה ממנו מהירה. ניתוח העפעפיים מתבצע גם אצל מטופלים שעודפי העור מפריעים להם ברמת התפקוד עקב חסימה של שדה הראייה.

 

כמה עובדות על ניתוח עפעפיים

*ניתוח עפעפיים מתחלק לשניים: ניתוח עפעפיים תחתונים וניתוח עפעפיים עליונים.

*ניתן לעשות את שני הניתוחים ביחד, או לחוד: הכול בהחלטה משותפת של הרופא והמטופל.

*ניתוח עפעפיים אינו דורש אשפוז, ושעות מספר לאחר ההתאוששות ניתן ללכת הביתה.

*התופעות שלאחר הניתוח עלולות להיות: נפיחות העשויה להימשך שבועות מספר, ו/או סימנים כחולים הנעלמים גם הם לאחר כשבוע ימים. החזרה לפעילות תלויה במטופל והיא אינדיבידואלית לחלוטין.

*העפעפיים העליונים "סובלים" בדרך כלל מעודפי עור ועודפי שומן, והעפעפיים התחתונים "סובלים" בעיקר מ"שקיות" שנוצרו באזור שמתחת לריסים.

 

איך זה מתבצע?

ניתוח עפעפיים עליונים: בניתוח זה מתבצע חתך באזור הקפל הטבעי הנמצא בעפעף העליון. דרך חתך זה מוסרים עודפי העור ועודפי השומן אם קיימים. החתך במיקום זה מאפשר החלמה מהירה וטובה, ונדיר כי נותרים סימנים או צלקות לאחר הניתוח.

 

ניתוח עפעפיים תחתונים:  ניתוח זה מתבצע בשתי דרכים שונות, תלוי במקרה: למטופלים שאינם סובלים מעודפי עור יתבצע חתך דרך לחמית העפעף (חלקו הפנימי של העפעף) שיאפשר החלמה קלה ומהירה ללא סימנים וצלקות, והדרך השנייה, המתאימה למטופלים הסובלים מעודפי עור, היא חתך כמילימטר-שניים מתחת לקו הריסים, מקום בו הצלקת תוכל להעלם בקלות.

 

אז מה עלינו לקחת בחשבון לפני הניתוח?

 שאלנו את ד"ר נמרוד פרידמן, מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית המבצע ניתוחי עפעפיים כבר שנים רבות: "ניתוחי עפעפיים נחשבים ניתוחים קלים יחסית ואזור העפעפיים הוא אזור המחלים מהר וטוב.

 

ניתוחי עפעפיים דורשים מקצועיות ומיומנות רבה וכדאי לפנות לרופא המתמחה בניתוחים מהסוג הזה. ניתוחים שיבוצעו תחת ידיים לא מיומנות עלולים לגרום לצלקות לא יפות, לפגיעה בזקיקי שערות הריסים, לפגיעה בתפקוד העפעף וליובש קשה בעיניים. לעומת זאת, ניתוחים תחת יד של רופא מקצועי ומיומן יביאו את המטופל לתוצאות מרשימות ואסתטיות שיעניקו לו מראה צעיר וטבעי ואיכות חיים גבוהה יותר.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

השאירו פנייתכם כאן
.