על ניתוח פלסטי
השאירו פנייתכם כאן
.

על ניתוח פלסטי


הכל על ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים  »  על ניתוחים פלסטיים  » על ניתוח פלסטי
 

ניתוחים פלסטיים לגברים ונשים

דר' נמרוד פרידמן מתמחה בניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים לעיצוב החזה, הפנים והגוף - לנשים ולגברים.
 
באמצעות ניתוח פלסטי, אנו מבקשים לענות על עשרות הסיבות שבגללן אנו מבקשים לשנות אזורים מסויימים בגופנו. ישנן סיבות רבות לצורך שלנו לבצע בגופנו ניתוח פלסטי. לעיתים מדובר בתיקון אזור שנפגע ויזואלית כתוצאה מתאונה או ממחלה קשה, ולעיתים מדובר בצורך שלנו להעצים את תחושת הערך העצמי שלנו. תפקידה של הרפואה הפלסטית הוא לשפר את איכות החיים ולפעמים מדובר בהצלת חיים של ממש. 
 
ניתוח פלסטי אינו נחשב יותר לרפואה לעשירים בלבד. הניתוח הפלסטי מעניק כלים לאנשים עם מודעות עצמית ורצון לשיפור עצמי. ובסופו של דבר, הרי כולנו רוצים להיות במיטבנו. בעבר, כשאמרת ניתוח פלסטי התכוונת לניתוח אותו עוברת האישה. כיום, עם כניסתה של המודעות לתמונה, ניתוח פלסטי משמש כטיפול לנשים ולגברים, השמים דגש על שיפור המראה ואיכות החיים, ואל המרפאה מגיעים עשרות גברים המבקשים לשפר את חייהם.
 
מרפאתו של ד"ר פרידמן מובילה בראש רשימת המרכזים הרפואיים המבצעים ניתוחים פלסטיים. הטיפולים שהיא מבצעת כוללים: הגדלת חזה, הקטנת חזה, הרמת חזה, תיקון אסימטריה, תיקון חזה טובולרי, שחזור שד, גניקומסטיה, הצמדת אוזניים, מתיחת פנים, ניתוח עפעפיים, מתיחת בטן ושאיבת שומן.
 
המרפאה של ד"ר פרידמן מבטיחה טיפול משולב גוף – נפש. היא נבנתה תוך הקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר הקיימים בעולם. המרפאה מבטיחה למטופלים בה שהייה נעימה ורגועה, שמסייעת לתהליך ההחלמה בהמשך.
 
מרפאתו של ד"ר פרידמן זכתה לעשרות חשיפות בכלי התקשורת השונים בזכות המקצועיות וטיב הטיפול המוענק במקום.

השאירו פנייתכם כאן
.