ניתוח שאיבת שומן
השאירו פנייתכם כאן
.
ניתוחים פלסטיים >

ניתוח שאיבת שומן


רבים מאיתנו מכירים את התופעה שבה שום דיאטה או פעילות גופנית אינטנסיבית אינה מצליחה לצמצם את מצבורי השומן העקשניים המרוכזים באזורים ספציפיים בגוף. הסיבה לכך היא שפיזור השומן בגופינו נקבע על ידי המבנה הביולוגי ותורשה, כאשר תזונה נכונה מובילה אמנם להפחתה במשקל אך אין בה בכדי להשפיע על מיקום תאי השומן ומספרם. כך רבים מאיתנו עלולים לגלות שהירידה במשקל מדגישה אף יותר את הכרס הבולטת או הירכיים העבות בהן בירכה אותנו אמא טבע.

 

המראה החטוב

ההגעה אל עיצוב הגוף הרצוי ניתנת כיום להגשמה על ידי שאיבת שומן מאזורים ממוקדים בגוף כגון הירכיים, שוקיים, ברכיים, בטן, חזה, גב ומותניים. שאיבת השומן אפשרית ליישום במספר אזורי גוף שונים בו זמנית, וניתן אף לשלבה עם מגוון ניתוחים אסתטיים נוספים. זה המקום לציין ולהדגיש ששאיבת שומן איננה תחליף לדיאטה ומטרתה מלכתחילה איננה השלת עשרות קילוגרמים ממשקל הגוף, אלא עיצובו לאחר ההגעה אל המשקל הרצוי.

 

שאיבת שומן אמנם ניתנת ליישום בכל גיל, אך לצורך הגעה אל התוצאות האופטימליות מומלץ לבצעה כל עוד ניחן העור ברמת אלסטיות גבוהה, ומסוגל לשוב ולהתכווץ חזרה ולהתאים את עצמו אל צורת הגוף החדשה. בתום הניתוח תוכלו גם אתם ליהנות מגוף חטוב ומעוצב, ולאהוב את הדמות הנשקפת מן המראה.

 

לפגישת ייעוץ עם ד"ר נמרוד פרידמן: 03-562-6464

 

ניתוח שאיבת שומן
  • 10
  • 9
  • 8
  • 7
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

 

שאלות שעשויות להתעורר לפני ניתוח שאיבת שומן

 

האם קיים הבדל בין דיאטה לשאיבת שומן?


הדיאטה משמשת להפחתת משקל הגוף על ידי הקטנת נפח תאי השומן אך מספרם איננו משתנה היות ומדובר בתולדה תורשתית, ועובדה זו מונעת מאיתנו את השליטה על אזורי הגוף בהם נרזה במהלך הדיאטה. שאיבת השומן מאפשרת הקטנה במספר תאי השומן באזורים ספציפיים בהם קיימים מצבורי השומן העקשניים שאינם מגיבים לדיאטה רגילה. יחד עם זאת, שאיבת שומן איננה מהווה תחליף לדיאטה ופעילות גופנית.

מהו הגיל המומלץ לשאיבת שומן?


באופן כללי, ניתן לבצע את שאיבת השומן בכל גיל, אך לקבלת תוצאות מיטביות מומלץ לעבור את ההליך כל עוד העור מתאפיין באלסטיות גבוהה ומסוגל לשוב ולהתכווץ, תוך התאמתו אל צורת הגוף החדשה. חשוב לציין שהאלסטיות של העור אמנם משתנה מאדם לאדם, אך הגיל הנכון לביצוע שאיבת השומן הינו לרוב מתחת לגיל 50.

מיהם המועמדים האידאליים לשאיבת השומן?


המועמדים האידיאליים לשאיבת שומן הינם אלו המתאפיינים במשקל ממוצע, עור אלסטי ועודפי שומן ממוקדים. למועמדים בעלי עודף משקל המתכננים דיאטה מומלץ לדחות את שאיבת השומן עד להתייצבות משקלם החדש. כמו כן, במקרים של מחלות רקע כמו לב, כלי דם, מחלות ריאה, יתר לחץ דם וסוכרת יישנו חשש לסיבוכים במהלך הניתוח. יש להיוועץ ברופא במקרים של מחלות רקע,עישון ונטילת תרופות.

שאלות הקשורות אל ההליך הניתוחי

 

כיצד מתבצע הניתוח?


במהלך הניתוח מזליף ד"ר נמרוד פרידמן תמיסה המורכבת מנוזל פיסיולוגי וחומר נוגד כאבים אל רקמת השומן במטרה להקל על ביצוע השאיבה, הפחתת הסיבוכים, הדימומים והכאב בתום הניתוח. בשלב הבא מוחדרת צינורית חלולה דקיקה אל מתחת לעור דרך מספר חתכים זעירים הממוקמים בין קפלי העור, ושכמעט אינם מותירים כל סימן בסיום תהליך ההחלמה. על מנת להגיע לתוצאות אופטימליות מסתייע ד"ר נמרוד פרידמן במכשיר להמסת שומן וציוד טכנולוגי מהמתקדם ביותר שקיים כיום בתחום.

כמה זמן אורך הניתוח והאם יש צורך בהרדמה כללית?


משך הניתוח נתון לשינויים בין המטופלים השונים בהתאם למספר המוקדים שמהם נשאב השומן וכמות השומן שנשאבה. נהוג לערוך את הניתוח בהרדמה כללית, אך ניתן במקרים מסוימים לבצעו גם בהרדמה מקומית בלבד.

שאלות המתייחסות לשלבי ההחלמה

 

מה קורה בתום הניתוח ומתי ניתן לשוב אל פעילות רגילה?


בתום הניתוח מועברים המטופלים אל חדר התאוששות ולאחר מכן לחדר החלמה כשהם עטופים בחבישה אלסטית ייחודית באזור השאיבה. במרבית מהמקרים משוחררים המטופלים לבתיהם תוך פחות מיממה.

 

לאחר הניתוח ייתכנו תחושות של אי נוחות, ירידה בתחושה ונוקשות באזורים שנותחו, אך יחד עם זאת, הכאבים לרוב אינם חזקים במיוחד ותרופות מתאימות אמורות להרגיעם בנקל. כמו כן, עשויה להיות יציאת נוזלים מן החתכים הזעירים לפרק זמן של מספר ימים. יש לקום מהמיטה ולבצע פעילות גופנית מתונה כבר ביום הניתוח לשם הפחתת הסיכון להיווצרות בצקות וקרשי דם ברגליים, וניתן לשוב אל פעילות שגרתית מלאה מספר ימים מתום הניתוח.


מתי אוכל לחזור לפעילות רגילה? 
בדרך כלל תוכל לחזור לפעילות שגרתית לאחר מספר ימים, אולם יש להמתין כשבועיים עד להתחלת פעילות מאומצת יותר. חשוב לדעת כי קצב ההחלמה שלך תלוי גם בהיקף הניתוח.
 
מתי אוכל ליהנות מתוצאות שאיבת השומן? 
ניתן לראות שינוי בצורת הגוף שלך זמן  קצר לאחר הניתוח אולם השינוי יהפוך מוחשי יותר לאחר ארבעה עד שישה שבועות מהניתוח. לאחר כשלושה חדשים תעלמנה רוב הבצקות הקלות שנותרו והתוצאה הסופית של הניתוח תראה לעין.

לכמה זמן נשמרות תוצאות הניתוח? 
תוצאות הניתוח לשאיבת שומן הן קבועות כל עוד תשמור על משקלך, אולם גם אם תהיה עליה במשקל הרי שחלוקת המשקל תהיה לרוב אחידה יותר ותהיה פחות הצטברות שומן באזורים הבעייתיים, כפי שקרה טרם הניתוח. 

מי מכן אינה מכירה את מצבורי השומן העקשניים שאינם מגיבים לדיאטה ולהתעמלות? בדיאטה את יכולה להפחית מאחוזי השומן ולרדת במשקל, אולם אין לך שליטה היכן זה יקרה. באמצעות שאיבת שומן מאזורים ספציפיים בגוף כמו בטן, ירכיים,
מותניים, חזה, גב, ברכיים, שוקיים, ניתן לפסל את הגוף לצורה הרצויה. שאיבת שומן יכולה להיעשות ממספר אזורים בעת ובעונה אחת  וניתן לשלב אותה עם ניתוחים פלסטיים אחרים או כל סוג של טיפולים אסתטיים.


ניתן לעבור שאיבת שומן מהבטן בכל גיל אולם התוצאות הטובות ביותר מתקבלות כל עוד העור שומר על האלסטיות שלו והוא מסוגל להתכווץ חזרה ולהתאים עצמו לצורת הגוף החדשה. לאחר הניתוח תוכלי לראות תוצאות טובות שישיבו לך את מראה ודימוי הגוף הצעיר והחטוב.

השאירו פנייתכם כאן
.