ניתוח עפעפיים ולהשיב את גלגל הזמן
השאירו פנייתכם כאן
.

ניתוח עפעפיים ולהשיב את גלגל הזמן


הכל על ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים  »  ניתוח עפעפיים » ניתוח עפעפיים ולהשיב את גלגל הזמן
 

העיניים שלנו אמנם לא נמצאות מבחינת מיקומן במרכז הפנים שלנו אך הן האיבר העיקרי בו מי שמשוחח עימנו מתבונן ושאליו אנו מביטים חזרה. דרך העיניים שלנו משתקפת הנפש שלנו, משתקף מצב רוחנו ורגשותינו.

 

בשל כך, ובשל סיבות נוספות, פונות נשים רבות לעבור ניתוח עפעפיים. בעזרת הניתוח אפשרת להעלים את סימני הגיל, להעלים שקיות שומן מתחת לעפעפיים התחתונות ועוד ובכך להקנות לפנים מראה צעיר, עירני ורענן יותר. הד"ר נמרוד פרידמן, מומחה ברמה עולמית בכירורגיה פלסטית ואסתטית, מסביר מעט יותר על הניתוח המדובר.

 

מהלך הניתוח ומטרותיו 

ניתוח עפעפיים

מטרתו של ניתוח עפעפיים היא לטפל בשקיות השומן ועודפי העור הנמצאים באזור זה. הניתוח יכול גם לסייע במעט בהפחתת הקמטים שבצידי העיניים ובטשטוש העיגולים השחורים מתחת לעיניים, אך לשני מקרים אלה של טיפול בקמטים וטיפול בפיגמנטציה ישנם טיפולים אחרים יעילים יותר כגון הזרקת בוטוקס להעלמת קמטים וכדומה. את הניתוח אפשר לערוך בהרדמה מקומית או בהרדמה מלאה בהתאם לשיקולים אישיים של המטופל ושיקולים רפואיים שונים.

 

ההחלמה מהניתוח

 תהליך ההחלמה מניתוח העפעפיים הוא אינו ארוך ומורכב. מה שנדרש מהמנותחת בימים הראשונים היא להימנע ממאמצים פיזיים כדוגמת הרמת משאות כבדים, להזליף טיפות עיניים במהלך היום, למרוח משחת עיניים במהלך הלילה ולדאוג להיגיינת האיזור. כדי להפחית את הבצקות שיכולות להיווצר בעקבות הניתוח ניתן להשתמש בקומפרסים. לאחר מספר ימים עד שבוע ניתן לחזור לפעילות רגילה, כגון עבודה, תוך הקפדה על הגנת העיניים מפני נזקי מזג האוויר ובעיקר מפני שמש, רוחות יבשות ואבק.

 

היכן מצבעים ניתוח עפעפיים

 ניתוח עדין כזה, הנוגע באחד מאיברי הגוף החשובים והרגישים ביותר שלנו, כדאי לבצע אך ורק אצל כירורג מומחה בכירורגיה פלסטית ואסתטית. כאשר אתם נפגשים עם רופא מומלץ לבדוק כמה ניסיון יש לו בתחום וכמה ניתוחים כאלה ביצע בעבר, האם הוא חבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואף לבקש לקבל חוות דעת ממטופלים קודמים. כמו כן, בדקו את המרפאה בה עובד הרופא והאם הוא נעזר בציוד החדיש והמתקדם ביותר שישנו. כל אלה יבטיחו לכם שהידיים שיבצעו את הניתוח יהיו הידיים המקצועיות והאמינות ביותר שתוכלו למצוא. 

השאירו פנייתכם כאן
.