עצמות לחיים- מילוי והחזרת הנפח
השאירו פנייתכם כאן
.

עצמות לחיים- מילוי והחזרת הנפח


הכל על ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים  »  טיפולים אסתטיים » עצמות לחיים- מילוי והחזרת הנפח
 

החזרת נפחים ומילוי עצמות לחיים הינו טיפול אשר הולך וצובר כיום פופולריות רבה בתחום האסתטיקה

מילוי עצמות לחייםהרפואית, ומהווה מרכיב בלתי נפרד ממושג כולל המכונה "פיסול פנים". תחום זה זכה לקבלת מינוף רב בעקבות ההבנה שאובדן נפח באזור עצמות הלחיים מהווה את גורם המפתח המרכזי המשפיע על דלדול וצניחת העור בחלק התחתון של הפנים, וכתוצאה מכך להתהוות קפלי עור וקמטים הנהיים יותר ויותר משמעותיים ככל שחולפות השנים.

 

אובדן זה מתרחש בעיקר בעקבות הצטמקות הרקמות הרכות והשומן באזור עצמות הפנים ואיבוד נפח שכבת הדרמיס, היות וקצב הריסתם של סיבי הדרמיס עולה על קצב התחדשותם ככל שאנו מתבגרים. התופעה מובילה לכך שקמטי ההבעה מתחילים להעמיק ויישנה הצטברות של העור באזור התחתון של הפנים.

 

מילוי עצמות לחיים להקניית מראה פנים מעוגל, צעיר ורענן יותר

עצמות לחיים גבוהות, מלאות ובולטות מאפיינות את תווי הפנים הצעירים, החיוניים ומלאי החיים. החזרת הנפח אל עצמות הלחיים באמצעות חומרי מילוי מובילה להדגשתם ומשיבה לפנים את המראה הרענן והצעיר, נטול קמטי ההבעה הבולטים וללא המראה העייף של עור נפול בקו הלסת.

 

יש לציין שחלק מאיתנו נולד עם מבנה בסיסי של עצמות לחיים נמוכות ושקועות, עובדה שגורמת למראה חסר פרופורציונליות בפנים. השלמת הנפח במקרים מסוג זה משחזרת את הפרופורציות הנכונות, ומעניקה לפנים מראה מעוגל, אסתטי ומושך.

 

במרבית מן המקרים מקובל להשתמש לצורך זה בחומרי מילוי טבעיים כמו חומצה הילארונית או שומן עצמי. יחד עם זאת, חשוב להקפיד שהטיפול ייושם על ידי רופא מומחה שהינו מיומן ומנוסה בתחום הכירורגיה הפלסטית והאסתטית, הנוהג להשתמש בחומרי מילוי זמניים ואיכותיים, על מנת שהתוצאות שתתקבלנה תהיינה טבעיות ומותאמות באופן מושלם לקווי הפנים.

 

שחזור נפח בעצמות הלחיים באמצעות הזרקת חומרי מילוי זמניים

יישנן אפשרויות נוספות לשיחזור ומילוי עצמות לחיים כמו ניתוח להשתלת שתלי סיליקון, אך שיטה זו איננה נמצאת בשימוש נרחב בתחום הרפואה האסתטית בשל ריבוי המקרים של חוסר שביעות הרצון מהתוצאות וההשלכות הכרוכות בהתערבות הכירורגית, לרבות סיבוכים אפשריים האופיינים לכל ניתוח, הכאבים וזמן החלמה הממושך.

 

כמו כן, הזרקת חומרי מילוי זמניים לצורך שחזור הנפח בעצמות הלחיים בעלת שיעורי הצלחה גבוהים במיוחד, ללא זמני החלמה וכמעט נטולת סיכונים או סיבוכים. מילוי עצמות לחיים מותאם אופטימלית למי מאיתנו שמעוניינים להעלים את סממני הגיל הבלתי רצויים או שעצמות הלחיים שלו חסרות מלידה.

 

ניתן לשלב את הטיפול יחד עם ניתוח להרמת פנים או טיפולים להדגשת קו הלסת והסנטר, והתוצאות שמתקבלות נשמרות בממוצע לפרק זמן של שנה. יש לציין שהטיפול להזרקת חומר מילוי מעודד את העור להפריש קולגן, ולאחר מספר טיפולים באזור עשויות התוצאות להישמר לתקופה ממושכת הרבה יותר.

 

השאירו פנייתכם כאן
.