מומחים מעריכים כי שיעור הגברים בישראל הזקוקים לביצוע ניתוח הקטנת חזה לגבר נאמד בין 30 ל 60 אחוז. שיעור המבצעים אותם בפועל נמוך גם מהסף התחתון. הבושה וחוסר הנעימות הגבוהים מעצם ההיזקקות לניתוח גורמים לגברים רבים להימנע מחשיפה בפלג גופם עליון ומלבישת חולצות טריקו הדוקות.

ניתוח הקטנת חזה לגבר הוא אחד הטיפולים האסתטיים אשר שיעור ההצלחה בהם גבוה במיוחד והתוצאה הטובה נשמרת לאורך שנים. הוא אינו נחשב לניתוח מורכב או מסובך, רמת הכאב בו נמוכה, ניתן לחזור מהר לשגרה והמראה הסופי של החזה מתעצב לאחר חודשים אחדים לאחר הגלדת הצלקת וההחלמה המלאה של הגוף.

הקטנת חזה לגבר - לפני הקטנת חזה לגבר - אחרי

ניתוח גינקומסטיה – המדריך המלא 

 

הקטנת חזה לגבר עשויה לחולל – ואכן, מחוללת! שינוי מהותי, לא אחת דרמטי, בחיי גברים שעוברים אותו. היא משיבה להם שמחת חיים, ומאפשרת להם לחשוף את החלק בגוף שאותו התאמצו להצניע.

ניתוח הקטנת חזה לגבר – חשיבות תיאום ציפיות

על מנת להיווכח בתוצאה הצפויה של הקטנת חזה לגבר ניתן להתייעץ עם הרופא המומחה אשר יראה לכם הדמיה ממוחשבת שהיא מעין סימולציה של מראה החזה העתידי, הלא-נשי של הגבר המנותח.

התמונות עשויות לשקף לכם את התוצאה המיטבית האפשרית והצפויה. רק אתם יודעים עד כמה מעיבה על חייכם ומעכירה את איכותם התופעה שאתם לוקים בה, הגורמת לכם סבל ממשי. אם אתם חשים כי בגלל חזה מוגדל נפגמת הגבריות שלכם (גם אם הפגיעה היא בדימוי) מומלץ לכם לפנות לביצוע ניתוח הקטנה.

אם אתם שוקלים ניתוח הקטנת חזה לגבר, לרשותכם בית חולים פרטי אסתטי ונקי, המצויד במכשור חדיש ומשוכלל, אשר בו צוות מומחים וכן ד"ר נמרוד פרידמן שערך מאות ניתוחים פלסטיים ואסתטיים, לרבות ניתוחים רבים בדיוק מהסוג הזה.