הזיקה לאמנות והתשוקה לאסתטיקה, השוכנות שתיהן בידיו ובליבו של ד"ר נמרוד פרידמן, הובילו אותו למסלול הארוך של לימודי הרפואה ולהתמחות בכירורגיה פלסטית ואסתטית. עם ניסיון של יותר מ- 25 שנים וכמי שעוסק מאז ומעולם באמנות, מצליח ד"ר פרידמן בעבודתו כמנתח פלסטי לשלב בין ראייה אסתטית רחבה לבין מיומנות טכנית יוצאת דופן. שילוב זה מוביל לתוצאות כירורגיות מדויקות ומוצלחות, תוך שמירה ללא סייג על צרכי המטופלים ועל האותנטיות של יצירת הטבע, המתבטאת ביצירת מראה טבעי, הרמוני וייחודי.

בשנת 1982 החל ד"ר נמרוד פרידמן את לימודיו, אותם סיים בהצטיינות, בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת תל אביב. את ההתמחות בכירורגיה פלסטית ביצע במרכז הרפואי ע"ש רבין (בילינסון), ובשנת 1999 הקים את המרפאה בה הוא מטפל. ד"ר פרידמן מנתח באופן פרטי בלבד ולא בבתי חולים ציבוריים, מתוך רצון להתמקד בכל מטופל ומטופלת. בנוסף לעבודה השוטפת במרפאה, אמון ד"ר פרידמן על הדרכת רופאים ומנתחים פלסטיים בכל רחבי העולם – מרוסיה דרך צפון ודרום אמריקה, אפריקה, אירופה ועד אסיה. הרצאותיו עוסקות בתחומים השונים של עולם הכירורגיה הפלסטית – שיטות טיפול, מחקרים, חידושים וכדומה, וזוכות להתעניינות רבה ולהערכה. לצד הרצאות והשתתפות בכנסים מקצועיים בינלאומיים, משקיע ד"ר פרידמן גם בפיתוח טכניקות ומכשירים בשיתוף פעולה עם חברות בינלאומיות מובילות בתחומן, ואף הגיש 5 פטנטים בתחום ניתוחי החזה.
כיום נחשב ד"ר נמרוד פרידמן למנתח פלסטי ומומחה בכירורגיה פלסטית ואסתטית מהמובילים בתחומו בישראל והוא מבצע מגוון רחב של ניתוחים פלסטיים, הזרקות וטיפולים אסתטיים.

טיפולים אסתטיים המתבצעים במרפאה:

ניתוחים פלסטיים המתבצעים בחדר ניתוח:

בנוסף, מתמחה ד"ר פרידמן בניתוחים פלסטיים לגברים:

 

ד"ר פרידמן חבר הן באיגוד הישראלי והן באיגוד האמריקאי לכירורגיה פלסטית, ובנוסף חבר באיגוד הבינלאומי לכירורגיה פלסטית אסתטית ונוטל חלק בצוות מצומצם של מנתחים פלסטיים בכירים מכל העולם המכשירים ומדריכים פלסטיקאים מטעם האיגוד.

החזון של ד"ר פרידמן

בימינו, ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים הפכו לנגישים יותר עבור פלח נרחב של האוכלוסייה. טכניקות חדשות ופחות פולשניות כדוגמת הזרקות בוטוקס וחומצה היאלורונית מציעות חלופות יקרות פחות וזמינות יותר. כל אלו, בנוסף לאישור והקבלה החברתית, והסיקור הנרחב בתקשורת של כל ניתוח, הרמה או הזרקה של ידועני העולם, הובילו לעלייה אדירה בכמות ההזרקות והטיפולים, אך גם לעלייה בכמות הטיפולים הלא נדרשים.
תפקידו של מנתח פלסטי טוב הוא לא לבצע את הפעולה באופן אוטומטי, אלא לאבחן את הבעיה ולספק את הטיפול המתאים, וגם לדעת מתי לעצור. זהו העיקרון המנחה את ד"ר פרידמן בעבודתו. לשם כך, מתחיל תהליך ההתקשרות בינו לבין המטופלים בדיון בכל היבט של הניתוח או של הטיפול, כולל הבנת השלבים הצפויים, הפנמת התוצאות שתתקבלנה, וקבלת המגבלות והגבולות בכל ניתוח וניתוח. את הניתוחים הפלסטיים, כמו גם את המעקבים אחריהם, מבצע ד"ר פרידמן בעצמו. העיקרון המנחה אותו הוא יצירת מראה טבעי, "לא מנותח", וייחודי עבור כל אחת ואחד ממטופליו, לכן יתאים לכל אחד בדיוק את מה שהוא צריך לקבלת מראה טבעי ומחמיא, ולא מעבר לזה.

לכל אישה ולכל גבר יש את החלום האישי שלהם, שמוביל, בסופו של דבר, לפגישה עם מנתח פלסטי. בין אם מדובר על רצון להזדקן בחן, לבנות אמון מחדש בגוף ולתת זריקת עידוד לביטחון העצמי, לתקן סיכונים בריאותיים, לשחזר מאפיינים פיזיים שנעלמו או לשפר את אלו שנשארו, כל מקרה ומקרה הוא הזדמנות ליצור משהו קסום וחד פעמי. הרצון להגשים חלומות אלו הוא הבסיס עליו נשען כל ניתוח פלסטי וטיפול של ד"ר נמרוד פרידמן, והוא כרוך גם בשילוב ראייה ביקורתית, חזון עבור התוצאות העתידיות, ביצוע מדויק, ומעקב צמוד ואישי לאחר הטיפול.