*** עדכון לסוף שנת 2019 – נכון להיום לא מתבצעים יותר ניתוחים במרפאה עם שתלים אנטומיים. השימוש בשתלים עגולים נימשך כרגיל, וקיימת גם אופצה להגדלת חזה בשילוב שומן עצמי. ***

הסברה הרווחת היא כי ניתוחי חזה מחייבים בהכרח הגדלת חזה, אך המגמה כיום שמה דגש דווקא על עיצוב חזה.

מרבית מהפונות למרפאה אינן מרוצות ממראה החזה שלהן. הסיבות לכך יכולות להיות: התרוקנות לאחר הנקה או ירידה במשקל, נפילת החזה, חזה צר מדי, עגול מדי, פטמות גדולות מדי, בולטות או שקועות מדי או שדיים א-סימטריים.

מטרת ניתוח הגדלת החזה אינה רק להגדיל, אלא גם לעצב את החזה למראה נשי וטבעי.

 

עיצוב חזה

הגדלת חזה – המדריך המלא 

הביקוש כיום, כ-50 שנה לאחר המצאת הסיליקון, הוא לרוב הגדלת החזה למראה טבעי יותר בעזרת שתלים אנטומיים או עגולים. ד"ר נמרוד פרידמן מסביר שכל אישה ייחודית באופייה, רצונותיה ומבנה גופה ולכן הדגש הוא להקדיש זמן רב ביחד עם האישה בבחירת צורת השתל וגודלו, כך שיתאים לשאיפותיה ולמידות גופה.

ההבדל בין השתלים האנטומיים לעגולים הוא שבחלקן העליון הם דקים ושטוחים ובתחתיתם מלאים ועגלגלים, מבנה המזכיר את מבנה השד הטבעי. קיים מבחר רב של שתלים במידות שונות. השתלים כיום בעלי מעטפת פוליאוריטן שהינו חומר ספוגי המהווה ציפוי נוסף לשתל עצמו. שימוש בשתלי הפוליאוריטן מפחית באופן משמעותי את הסיכוי להתקשות ולתזוזת השתל. השתלים היום בעלי מעטפת חזקה יותר והשימוש בג'ל הקוהיזיבי מפחית את הסיכוי לדליפה.
ד"ר נמרוד פרידמן, המתמחה בהגדלת חזה, משתמש בשתלים האיכותיים והבטוחים בעולם במגוון נרחב של גדלים.

בעוד שבעבר השאלה היחידה שנשאלת הייתה לגבי גודל השתל שאת רוצה, הרי שכיום ישנן מגוון אפשרויות לניתוח עיצוב חזה, כאשר בחלקן הניתוח אף מתבצע ללא שתלים כלל. ההחלטה על אופי הניתוח וסוג השתלים נעשית במשותף עם הרופא, כאשר את מעורבת בכל התהליך.

להרגיש שופעת ובעיקר טוב עם עצמך

השינוי שיחול בך כתוצאה מניתוח הגדלת חזה הוא לא רק השינוי הגופני, אלא גם חיזוק הביטחון העצמי ותחושת הנשיות שלך. "משמח אותי לראות את החיוך שנסוך על פני האישה לאחר הניתוח ואת השינוי בשפת הגוף שלה, היא זוקפת את גבה ומיישרת את כתפיה." מעיד ד"ר נמרוד פרידמן.