בואו נודה באמת – השפעותיהן של השנים שעוברות והזמן שחולף, מתחילות לתת את אותותיהן על כולנו. האם גם אתם חשים לאחרונה חוסר שביעות רצון מהמראה החיצוני שלכם ורוצים לעשות משהו בנידון? זה הזמן לצעד הראשון! הבחירה בטיפולים אסתטיים, כגון בהזרקת חומצה היאלורונית או בוטוקס, היא החלטה אישית וחשובה ואנחנו כאן כדי להבטיח לכם כי אתם בידיים טובות. המטרה שלנו היא לחשוף את היופי הייחודי והטבעי שלכם, באמצעות מגוון טיפולים אסתטיים חדשניים, וידיו המיומנות של ד"ר נמרוד פרידמן, המתמחה בכל אחד מהטיפולים הבאים:
הזרקת חומצה היאלרונית | הזרקת בוטוקס | פיסול פנים | טיפולים אסתטיים במיכשור מתקדם

הזמן הוא מושג חמקמק אותו לצערנו אי אפשר לעצור. ככל שעוברות השנים עוברים עלינו, על עור הפנים שלנו ועל רקמות הפנים שלנו, תהליכים של אובדן נפח והתרוקנות, רפיון, צניחה והדרדרות באיכות העור ובגמישות הרקמות. תהליכים אלו והכמיהה לנעורים שאבדו מבלי שוב, שולחים יותר ויותר אנשים לחפש פתרונות אנטיאייג'ינג בדמות טיפולים אסתטיים או ניתוחים פלסטיים, שיעזרו להם להתבגר בחן. רבים מהם יעדיפו לפנות תחילה לטיפולים אסתטיים שאינם כירורגיים, כגון מילוי קמטים, לפני שישכבו תחת סכין המנתח.

 

טיפולים אסתטיים

אם בעבר טיפוליים אסתטיים התייחסו בראש ובראשונה לטיפולי פנים, היום ניתן לטפל באמצעותם גם בחלקים אחרים בגוף כמו בידיים ובצוואר. הטיפולים מתחלקים לטיפולים שנעשים באמצעות הזרקות חומרי מילוי כגון חומצה היאלורונית, או הזרקת בוטוקס לטיפול בקמטי הבעה וטיפולים הנעשים באמצעות מכשור מתקדם. כל הטיפולים מבוצעים במרפאת ד"ר נמרוד פרידמן בתל אביב, ללא כל התערבות כירורגית.
טיפולים אסתטיים על ידי הזרקות בוטוקס או חומצה היאלרונית , עוזרים בהחלקת ומילוי קמטים, השבת הנפח לפנים ומיצוק העור. טיפולים אסתטיים באמצעות מכשור מתקדם, מטפלים בעיקר במרקם של העור: פיגמנטציה, קמטוטים עדינים, מיצוק העור, הצערת העור (אנטיאייג'ינג) ועוד. בשונה מניתוחים פלסטיים, בהם יכול ד"ר נמרוד פרידמן לשנות את מיקום וגודל הרקמות ולא את איכות המעטפת (העור), טיפולים אלו משתמשים באנרגיות של גלי רדיו, אולטרסאונד ואור כדי לשפר את מרקם העור עצמו.

מול השפע שקיים היום, כיצד ניתן לדעת איזה טיפול הוא הטוב והנכון ביותר? זה אולי ישמע כמו קלישאה, אבל בחירת המנתח הפלסטי שיבצע את הטיפול האסתטי, חשובה לא פחות מההחלטה לבצע אותו מלכתחילה – ד"ר נמרוד פרידמן סיים התמחות בכירורגיה פלסטית ואסתטית והוא בעל ניסיון של יותר מ- 25 שנים. הוא מבצע ניתוחים פלסטיים כמו גם טיפולים אסתטיים, כך שהוא תמיד רואה את התמונה