צמד המילים טיפולים אסתטיים טומן בחובו עולם שלם ומתקדם. רבים אינם יודעים מה כוללים הטיפולים הללו ואנו כאן כדי לעשות מעט סדר.

מי, מה ומתי?

השאלות הראשונות בהן נתקל ד"ר נמרוד פרידמן, במרפאה לכירורגיה פלסטית שלו, הן למי מתאימים הטיפולים האסתטיים ומה הם כוללים. ובכן, הטיפולים פונים הן לנשים והן לגברים המבקשים להעניק לעצמם מראה טבעי, צעיר, אסתטי ורענן, מבלי להיכנס לניתוח פלסטי. הטיפולים מתבצעים במרפאה, על ידי ד"ר נמרוד פרידמן, מנתח פלסטי בכיר – מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית, באופן המקצועי ביותר עם המכשור החדיש והמתקדם ביותר.

הטיפול הנכון לנימי הדם וכתמי הפיגמנטציה

כתמי פיגמנטציה מופיעים בדרך כלל אצל נשים וגברים כתוצאה מחשיפת יתר לשמש. הוסיפו על כך אנשים מעשנים ו/או נוטלים תרופות כלשהן וקיבלתם מתכון די בטוח להופעת כתמים. הטיפול בכתמי פיגמנטציה שייך לתחום טיפולים אסתטיים והוא מצריך מספר טיפולים בודדים, הנמשכים דקות מעטות בלבד. הטיפול מטשטש את כתמי הפיגמנטציה על ידי שימוש בגלי אור ורדיו. ד"ר נמרוד פרידמן משתמש במכשיר המתקדם הנקרא "ELOS PLUS", השולח "פולסים" של גלי אור ורדיו, ומסייע לו להגיע לתוצאות מפתיעות ואפקטיביות. טיפולים אלה כוללים גם טשטוש של נימי דם המופיעים במקומות שונים בגוף.

טיפולים אסתטיים במרפאה לכירורגיה פלסטית

למדריך המלא אודות טיפולים אסתטיים

חומרי מילוי זמניים ובוטוקס

גם הם חלק מהטיפולים האסתטיים שמבצע ד"ר נמרוד פרידמן במרפאתו. טיפולי ההזרקות הפכו למבוקשים יותר ויותר בשנים האחרונות. חומרי המילוי הזמניים הם הפתרון למי שמבקש לטפל בא-סימטריה בפנים, במילוי שפתיים, בהבלטתם של אזורים שקועים והענקת נפח באזורים אחרים.

היתרונות הגדולים בחומרי המילוי הזמניים הם קודם כל בכך שהם טבעיים (חומצה הילארונית) והגוף מקבל אותם בידידות, בפעילותם בטווח של שנה עד שנה וחצי, ובנוסף, את החומרים הזמניים ניתן להמיס אם מתחרטים. גם הבוטוקס עוזר לנו להעניק למטופלינו מראה כללי טבעי ומשודרג. הזרקת בוטוקס משמשת אותנו בדרך כלל בטיפול במחצית העליונה של הפנים, כלומר סביב העיניים, באזור הגבות ובאזור המצח.

טיפולים אסתטיים עזרו למיליוני אנשים בארץ ובעולם עד היום, להשיב לעצמם מראה צעיר יותר, טבעי יותר, מראה אליו הם שאפו. לא בכדי בכל שנה מצטרפים עוד ועוד אנשים המבקשים לעבור את השינוי בזכות כל היתרונות אותם הזכרנו. אך בדרך לחלום יש לזכור כי זהו הגוף שלנו ועלינו להפקיד אותו בידיים המקצועיות והמיומנות ביותר בכדי להבטיח לעצמינו את התוצאות הטובות ביותר.