גם את יכולה להציג לעולם, ויותר חשוב מזה לעצמך, עור יפה, שמור ובריא, ללא קשר לגיל, צבע או אורח חיים. בזכות הטכנולוגיות החדשניות לטיפולי פנים, צוואר וידיים, השפעות ההזדקנות על העור הנגרמות על ידי תורשה, סגנון חיים וגורמים סביבתיים, אינן חייבות להתקבל כקבועות. היום יש הרבה אפשרויות לריענון והצערת העור, עבור כל מי שרוצה להפחית את כמות הקמטים והקמטוטים, לטפל בבעיות עור כמו צלקות ואקנה, או לשפר את עור הפנים ולהשיג מראה בריא וטבעי.

עם טכנולוגיות מתקדמות כמו לייזר, גלי רדיו או אולטרסאונד, תני למתח להיעלם ולגוף ולנפש להתחדש. חזרי אחורה בזמן ונצחי את הטבע בעזרת טיפולי פנים וגוף בטכנולוגיות מתקדמות. האם את מוכנה לקחת את עצמך לשלב הבא? אל תהססי וקבעי עוד היום פגישת ייעוץ במרפאת ד"ר נמרוד פרידמן!

בשונה מהזרקת בוטוקס המרפה את השרירים שגורמים לקמטים, או הזרקת חומרי מילוי שנותנים נפח וממלאים אותם, טיפולי פנים וגוף באמצעות טכנולוגיות מתקדמות לא פולשניות, מתמקדים במרקם העור ובהידוקו. בחירת הטיפול הנכון ביותר עבורך ועבור רצונותייך, ייעשה בהתאמה אישית על ידי ד"ר פרידמן, מנתח פלסטי מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית.

עולם האסתטיקה הרפואית מציע היום מגוון אדיר של טיפולים אסתטיים להעלמת פגמי הזמן, כאשר כל טיפול משמש לתכלית ספציפית שונה. מבולבלת מהשפע ולא יודעת בדיוק מהו הטיפול המתאים עבורך? רוצה לשמוע עוד על אנרגית אולטרסאונד וטיפול בגלי רדיו? בדיוק עבורך הכנו את המדריך המלא של ד"ר נמרוד פרידמן לטיפולים אסתטיים בטכנולוגיות מתקדמות. המדריך מרכז את המידע המהימן והרלוונטי ביותר עבורך.

מעוניינת לשמוע עוד? תאמי פגישת ייעוץ עם ד"ר פרידמן עוד היום.

  נשמח לעמוד לשירותך בטלפון או דרך טופס הפניה >

  מכשירים וטיפולים להצערת הפנים – גלריית הווידאו

  טיפולי פנים וגוף בטכנולוגיות מתקדמות – המדריך המלא

  על התופעה

  בעולם מושלם, היינו יכולים לעצור את הזמן ולהישאר, לפחות במראה החיצוני, צעירים לנצח. לצערנו, זה עדיין בלתי אפשרי וההזדקנות היא בלתי נמנעת. בנוסף להזדקנות, גם מרוץ החיים, הלחץ, החשיפה לשמש, התזונה ואורח החיים, עושים את שלהם על עור הפנים והגוף ועם הזמן נתחיל לשים לב לשינויים. אבל לשמחתנו, בשנים האחרונות יש עלייה חדה בסוגי הטיפולים האסתטיים להעלמת פגמי הזמן שאינם דורשים התערבות כירורגית או טכניקות כימיות אגרסיביות. האופציות לטיפולי האנטי אייג'ינג כוללות כיום גם שיטות טכנולוגיות מתקדמות ובלתי פולשניות לקבלת עור במרקם מתוח יותר וחלק יותר. טיפולים לא פולשניים אלו משלימים למעשה את ההזרקות והניתוחים, בדרך לעור מתוח וחלק. בשונה מניתוחים פלסטיים, שהצלחתם אדירה בכל מה שקשור לשינוי נפח ומיקום של רקמה – הרמתה, הזזתה, הקטנתה או הגדלתה, אך ללא שיפורה, הטיפולים בטכנולוגיות אלו יודעים לטפל באיכות הרקמה, וזהו יתרונם המשמעותי.

  מטרתם של כל אותם טיפולים באנרגיות, בין אם מדובר על אנרגיית לייזר, רדיו או אולטרסאונד, היא שיפור איכות הרקמה, במידת ההצלחה האפשרית. גם בטיפולי הזרקות, הנעשים בדר"כ כדי להרפות שרירים בפנים או להחזיר נפח שאבד, קיימת מידה מסוימת של טיפול באיכות הרקמה, אבל לא באותה מידת הצלחה.

  שיטות הטיפול

  כדי לנסות ולשפר את איכות הרקמה, חייב ד"ר נמרוד פרידמן להשפיע על הביולוגיה של גופך, ולגרום לו להתחיל לשפר את איכות הרקמה. תהליך זה מתבצע באמצעות השקעה של אנרגיה, שמטרה להפעיל תהליכי ריפוי בתוך העור או הרקמות שלך. האנרגיה יוצרת תהליך של "נזק" לגוף והנזק שנגרם מאותת לגוף להתחיל במלאכת התיקון, וכך נוצרים תהליכי הריפוי הנכספים.
  בטיפול מחמם ד"ר פרידמן את רקמת הקולגן שנמצא בעור. החימום גורם לפירוק של הקולגן, וגורם לגוף לייצר קולגן חדש, צעיר יותר, רענן יותר, ואיכותי יותר. כתוצאה מכך, מתקבל הידוק של הרקמה. שיטת טיפול זו רלוונטית לכל תהליכי ההצערה, ההידוק של הרקמה והטיפול בקמטוטים קטנים.
  קיימות מספר דרכים שונות ומגוונות להחדיר את האנרגיה לרקמה – על ידי שימוש באנרגיה של אור, אנרגיה של גלי רדיו או אנרגיה של אולטרסאונד. כיום קיימות מבחר טכנולוגיות מתקדמות, ולכל אחת מהן יתרונות וחסרונות.
  טיפול לא פולשני נוסף אותו מבצע ד"ר פרידמן הוא טיפול בפיגמנטציות וכלי דם. גם בטיפול בפיגמנטציה הוא גורם לחימום, שיוצר נזק מסוים לרקמה, ותהליכי הריפוי הם אלו שמבצעים את התיקון ואחראים לשיפור העור. החימום הוא חימום ספציפי של הפיגמנט, בדר"כ באנרגיית לייזר או אנרגיה של אור שיודעת לפגוע בפיגמנט, גורמת לפירוק שלו, ומפעילה את תאי הריפוי של הגוף ושמובילים לשיפור.
  גם בטיפול בכלי דם מחמם ד"ר פרידמן את כלי הדם על ידי בחירה נכונה של אנרגיה, או של אורך גל שיודע לפגוע בכדוריות האדומות. כך מתקבל חימום של כלי הדם שכתוצאה ממנו נוצר נזק לאותם כלי דם קטנים, ואז תהליכי הריפוי של הגוף גורמים לסגירתם ולהיעלמותם.
  בטיפול בהסרת שיער, פוגע ד"ר פרידמן בפיגמנט שבתוך השיער (לכן אי אפשר לעשות את זה לבעלי שיער לבן או לבלונדינים). החימום גורם לחימום של זקיקי השיער, ומוביל להרס של זקיקי השיער ולמותם. כך נוצר מצב שבו השערה אינה צומחת יותר.
  ניתן לראות אם כך כי תהליכים אלו שונים מטיפולי הזרקה או מניתוחים כירורגיים בשני מישורים:
  זמן התגובה – שיטת הטיפול מסתמכת על תהליכים שהגוף מבצע, מה שיכול לקחת מספר שבועות, לעומת ניתוחים בהם זמן התגובה מהיר יותר ולא מסתמך על פעולת הגוף, אלא על הרופא המנתח.
  אופי התגובה – תגובת הגוף לנזק שנגרם לו שונה מאישה לאישה ואינה תמיד צפויה. בחלק מהמקרים הגוף יכול ורוצה להפעיל את תהליכי הריפוי שלו ובחלק מהמקרים הוא לא יפעיל אותם או שיפעיל אותם רק במידה מסוימת. כך שבסוף מתקבלת תגובה שונה לגמרי, בהתאם לתהליכי הריפוי.
  יתרונם הגדול של טיפולים בטכנולוגיה מתקדמת הוא יכולתם ליצור שינוי של ממש ברקמת העור. חסרונם נובע מעצם התבססותם על תהליכי הריפוי של הגוף, הם יהיו יעילים יותר בגילאים צעירים יותר, שבהם אין צורך בטיפול מלכתחילה.
  חסרונם השני הוא שיכול להביא למצב של תגובתיות יתר של הגוף, ואז עלולות להתקבל צלקות ותוצאות לא רצויות.

  ההכנות לטיפול

  לקראת טיפולים בטכנולוגיות מתקדמות תקבע לך פגישת ייעוץ עם ד"ר פרידמן, במהלכה תבחנו את הציפיות שלך מהטיפול ואת אפשרויות הטיפול העומדות בפנייך. זה הזמן שלך לוודא כי את מבינה היטב את סוג הטיפול וכיצד תראי אחריו, ולשאול את ד"ר פרידמן כל שאלה העולה על דעתך.

  הטיפול עצמו

  משך הטיפול נע בין רבע שעה לשעה ותלוי במכשיר ובמספר האזורים בגוף בהם תרצי לטפל. יש בעיות שניתן לתקן בטיפול אחד, ויש כאלו שדורשות שלושה, חמישה, או אפילו שישה טיפולים. ככל שהטיפול יתבצע באנרגיות גבוהות יותר, כך אי הנעימות שתחושי תהיה גדולה יותר, אך רוב הטיפולים כרוכים באי נעימות קלה או מינימלית בלבד. הפסקה בין טיפול לטיפול תמשך בין שבועיים לחודש ימים. ברוב המכריע של המקרים, השיפור יהיה זמני ויחזיק לרוב שנה עד שלוש שנים, שאחריהן ניתן לחזור על הטיפול בשנית. השימוש במכשור מותאם עבור כל הגילאים וכל סוגי העור, ודורש בדרך כלל טיפולים קצרים יותר ומספר טיפולים נמוך יותר בהשוואה לשיטות הטיפול מהדור הישן.

  ההחלמה מהטיפול

  ההחלמה מטיפול באמצעות טכנולוגיות מתקדמות תלויה בסוג הטיפול, אך לרוב היא דורשת זמן השבתה מינימלי. תופעות הלוואי לרוב אינן קיימות ואם כן קיימות, מדובר בדר"כ באדמומיות שיכולה להימשך בין כמה שעות לכמה ימים.

  סיבוכים אפשריים

  כל טיפול הוא שונה וכל אישה שונה באופי התגובה שלה וביכולות הריפוי שלה, ולכן גם הסיבוכים האפשריים משתנים בהתאם לטיפול ולמטופלת. כדי להבין מהם הסיבוכים האפשריים במקרה הספציפי שלך, יש להגיע לפגישת ייעוץ עם ד"ר פרידמן.

  מה מיוחד בשיטת הטיפול של ד"ר פרידמן

  ד"ר נמרוד פרידמן עובד בשיטה המקדשת את ההרמוניה של הגוף: עור פנים שנראה נפלא חייב להמשיך עם עור צוואר וידיים שנראה נפלא. כשהתמונה שלמה, כולם ביחד נותנים מראה הומוגני, צעיר וטבעי. טיפולים בעור הפנים, הידיים או הצוואר, הם עדינים ומורכבים, ולכן תרצי לבצע אותם במקום מכובד ורציני, על ידי  מנתח פלסטי מיומן בתחום. תוצאת הטיפול תלויה לא רק במכשיר עצמו אלא גם בידיים המפעילות אותו ובראש שחושב וקובע את הפרמטרים של המכשיר לטיפול. ד"ר נמרוד פרידמן, אחד ממובילי תחום הטיפולים המתקדמים בישראל, לא מאמין בשיטת הסרט הנע ומטרתו להתאים את הטיפול הנכון לכל אישה ואישה, תוך שמירה על פרופורציות ומראה טבעי, אך זוהר יותר.
  בנוסף, כיום יש הצפה של מכשירים וחיקויים מהמזרח הרחוק, שאיכותם מוטלת בספק. את יכולה להיות בטוחה שד"ר פרידמן מטפל באמצעות המכשירים האמינים, טובים והמתקדמים ביותר שיש, ושהעור שלך בידיים בטוחות.

  המדריך לטיפולי פנים וגוף בטכנולוגיות מתקדמות מיועד למטרת מידע בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי, טיפול או אבחון. לקבלת ייעוץ רפואי אישי בנושא טיפולי פנים וגוף בטכנולוגיות מתקדמות, אנא צרי קשר עם ד"ר נמרוד פרידמן. טל"ח.

  שאלות נפוצות

  האם הטיפול בטכנולוגיות מתקדמות כואב?

  לא. מדובר בטיפולים ללא התערבות כירורגית, הכרוכים באי נעימות מינימלית בלבד.

  לכמה זמן מחזיק הטיפול?

  ברוב המקרים, השיפור שמתקבל לאחר טיפולים אלו הוא זמני ולא מחזיק מעמד לנצח. הטיפולים מתמקדים בבעיות קיימות אך אין בהם בכדי למנוע היווצרות חדשה של נימי דם או פיגמנטציה, היות ותאי העור ממשיכים כל העת בייצור פיגמנט המלנין. הגנטיקה והחשיפה לשמש הם למעשה הגורמים שיכריעו האם ומתי עולה הצורך לשוב אל הטיפול, כשלרוב מדובר על תקופה של שנה עד שלוש שנים.

  האם הטיפול מתאים לכל אחד?

  כן. הטיפול במכשירים מתקדמים מותאם עבור כל הגילאים ועבור כל סוגי העור.

  מהם היתרונות של טיפולי פנים בטכנולוגיות מתקדמות?

  היתרון הגדול ביותר של טיפולים אלו הוא היכולת לשפר את איכות הרקמה עצמה, בשונה מניתוחים פלסטיים והזרקות שאחראים רק לשינוי נפחה ומיקומה.

  באלו בעיות ניתן לטפל באמצעות טכנולוגיות אלו?

  השימוש במכשירים אלו הוא אופטימלי עבור הצערתו ומיצוקו של העור, עבור הבהרת כתמי פיגמנטציה ונימי דם, טשטוש צלקות שטוחות, צלקות בעקבות אבעבועות רוח וצלקות אקנה. כמו כן, ניתן להשתמש בהם להסרת שיער. יחד עם זאת, חשוב להדגיש שמדובר במכשירים הנבדלים אלו מאלו בהיבט הטכנולוגי, כאשר כל אחד מהמכשירים הללו מיועד לטפל בבעיה ספציפית אחרת.

  מתי ניתן להבחין בתוצאות?

  תלוי בסוג הטיפול. השיפור במרקם העור מתרחש באופן הדרגתי, כשהתוצאות הסופיות מורגשות לאחר כחודש או יותר, זהו למעשה פרק הזמן הנדרש לעור להתחדש.

  האם יש צורך לחזור על הטיפולים?

  הטיפולים מתמקדים בבעיות קיימות, אך אין בהם בכדי למנוע היווצרות חדשה של נימי דם או פיגמנטציה, היות ותאי העור ממשיכים כל העת בייצור פיגמנט המלנין. הגנטיקה והחשיפה לשמש הם למעשה הגורמים שיכריעו האם ומתי עולה הצורך לחזור על הטיפול.

  המדריך לטיפולי פנים וגוף בטכנולוגיות מתקדמות מיועד למטרת מידע בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי, טיפול או אבחון. לקבלת ייעוץ רפואי אישי בנושא טיפולי פנים וגוף בטכנולוגיות מתקדמות, אנא צרי קשר עם ד"ר נמרוד פרידמן. טל"ח.