ניתוחים פלסטיים הופכים יותר ויותר פופולריים עם השנים. מדוע? התשובה פשוטה: הם מציעים יתרונות מדהימים במציאות שבה המראה החיצוני משחק תפקיד כה חשוב. ניתוחים פלסטיים יכולים לשפר לא רק את המראה הפיזי שלכם, אלא גם את המצב הרגשי ואת ההצלחה שלכם בחיים. זה לא פלא אם כך, שכל כך הרבה אנשים פונים אלינו. מטרתו של ד"ר נמרוד פרידמן היא לעזור לכם להשיג מראה יפה וטבעי הייחודי רק לכם, והוא מתמחה בניתוחים הפלסטיים הבאים:
*כל הצילומים הינם של מטופלים של ד"ר פרידמן

ניתוחים פלסטיים עשויים להיות כלים רבי עוצמה במאבק בפגעי הזמן ובשיפור ההופעה החיצונית שלנו, אבל האם קיים "אידאל יופי" שנכון ומתאים לכל אחת ואחד מאיתנו? מי קובע מה נחשב יפה ומושך, וממה אנחנו מושפעים כשאנחנו מתבוננים במראה? אידאלים וסטנדרטים של יופי השתנו, וממשיכים להשתנות עם השנים, והם תלויי הקשר ותרבות. לכל אחד מאיתנו יש תפיסה אחרת של יופי. לכולנו יש אהבות, שנאות וטעמים שונים, המשפיעים על ההגדרה שלנו למושג החמקמק הזה.

    נשמח לעמוד לשירותך בטלפון או דרך טופס הפניה >


    ניתוחים פלסטיים קיימים כבר מאות שנים, אבל ההתקדמות הטכנולוגית והמדעית של העשורים האחרונים והמחקר הרפואי הבלתי פוסק בכל מה שקשור לגוף האדם ולתהליכי הזדקנות והצערה, הובילו את תחום הרפואה הפלסטית להצלחות והישגים בלתי מבוטלים. כיום, ניתוחים פלסטיים הם זמינים, טרנדיים ופופולריים יותר מאי פעם, אך יחד עם זאת ולמרבה הצער, רבים מסתמכים על "סמכויות יופי" כמו מעצבי אופנה, צלמים, סטייליסטים או סלבריטאים כמודלים לחיקוי, וכשהם מגיעים לפגישה עם מנתח פלסטי, הם מבקשים לעבור ניתוחים פלסטיים מוגזמים, שתוצאתם נועדה לכישלון. מול אלו, וכרופא מנתח פלסטי עתיר ניסיון, דוגל ד"ר נמרוד פרידמן בגישה טיפולית ייחודית, שמטרתה אינה שינוי האדם, אלא שיפורו והעצמתו באמצעות ניתוחים פלסטיים המביאים לתוצאות טבעיות וייחודיות.

    ד"ר נמרוד פרידמן מבצע מגוון של ניתוחים פלסטיים שונים בהתאמה אישית, העשויים להעניק לכל אחד ואחת מכם מראה טבעי. הניתוחים הפלסטיים עצמם הם באיכות הגבוהה ביותר ונעשים באמצעות הטכנולוגיות החדישות ביותר, והתוצאות יגרמו לכם להיראות ולהרגיש במיטבכם. ד"ר פרידמן מחויב להעניק לכם ייעוץ רפואי יסודי וטיפול רפואי מסור, להסביר מהו הניתוח המתאים לכם ביותר, וללוות אתכם לאורך התהליך כולו. ד"ר פרידמן שם דגש רב על ליווי כל מטופל ומטופלת, גם לפני וגם אחרי הניתוח ולאורך שנים רבות ודלתו תמיד פתוחה עבורכם לכל שאלה או התייעצות.

    במרפאה הפרטית של ד"ר פרידמן בתל אביב תוכלו לקבל מידע לגבי הניתוחים הפלסטיים הבאים: הגדלת חזה, הרמת חזה, הקטנת חזה, ניתוח חזה אסימטרי, ניתוח חזה טובולרי, גניקומסטיה (הקטנת חזה לגבר), ניתוח קוביות בבטן לגברים, מתיחת פנים, מתיחת בטן, שאיבת שומן וניתוח עפעפיים.