ניתוחים פלסטיים הופכים יותר ויותר פופולריים עם השנים. מדוע? התשובה פשוטה: הם מציעים יתרונות מדהימים במציאות שבה המראה החיצוני משחק תפקיד כה חשוב. ניתוחים פלסטיים יכולים לשפר לא רק את המראה הפיזי, אלא גם את תחושת הביטחון העצמי. לא פלא אם כך, שכל כך הרבה אנשים פונים אלינו.

ניתוחים פלסטיים אצל ד"ר נמרוד פרידמן:

 • ד"ר נמרוד פרידמן הוא מנתח פלסטי מוערך בארץ ובעולם, בעל ניסיון מעשי של למעלה מ – 25 שנים
 • ד"ר נמרוד פרידמן דוגל בגישת המראה הטבעי, ותוצאות הניתוחים שלו הינן במראה 'לא מוגזם', טבעי והרמוני לפרופורציות הגוף
 • ד"ר נמרוד פרידמן מבצע את כל הניתוחים בעצמו ללא יוצא מן הכלל, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות
 • במרפאה מקפידים במיוחד על ליווי הדוק לכל אורך התהליך הכולל פגישת ייעוץ מעמיקה עם ד"ר נמרוד פרידמן, פגישת הכנה לניתוח, ליווי הדוק בתהליך ההחלמה עם קו פתוח לד"ר נמרוד פרידמן, וביקורות תקופתיות בהמשך
 • הניתוחים מתבצעים בבי"ח מדיקה בתל אביב – בית חולים פרטי בסטנדרט גבוה, עם כל האישורים הנדרשים

עוד אודות ד"ר נמרוד פרידמן ניתן לקרוא פה

 

  נשמח לעמוד לשירותך בטלפון או דרך טופס הפניה >

   

  ניתוחים פלסטיים קיימים כבר מאות שנים, אבל ההתקדמות הטכנולוגית והמדעית של העשורים האחרונים, והמחקר הרפואי הבלתי פוסק בכל מה שקשור לגוף האדם ולתהליכי הזדקנות והצערה, הובילו את תחום הרפואה הפלסטית להצלחות והישגים בלתי מבוטלים.

  כיום, ניתוחים פלסטיים הם זמינים, טרנדיים ופופולריים יותר מאי פעם, אך יחד עם זאת ולמרבה הצער, רבים מסתמכים על "סמכויות יופי" כמו מעצבי אופנה, צלמים, סטייליסטים או סלבריטאים כמודלים לחיקוי, וכשהם מגיעים לפגישה עם מנתח פלסטי, הם מבקשים לעבור ניתוחים פלסטיים מוגזמים שתוצאתם נועדה לכישלון.

  מול אלו, ובתור מנתח פלסטי עתיר ניסיון, דוגל ד"ר נמרוד פרידמן בגישה טיפולית ייחודית, שמטרתה אינה שינוי האדם לבלי היכר, אלא שיפורו והעצמתו באמצעות ניתוחים פלסטיים המביאים לתוצאות טבעיות וייחודיות, במראה הרמוני עם נתוני הגוף של המטופל.

  המוניטין הרב של ד"ר נמרוד פרידמן מתבסס על אחוזי הצלחה גבוהים בניתוחים הרבים אותם הוא מבצע. תוצאות ניתוחים פלסטיים אלו זוכות לתצוגה והערכה רבה בהרצאות, פורומים וכנסים בינלאומיים בכל רחבי העולם בהם מרצה ד"ר נמרוד פרידמן מדי חודש בחודשו.

  ד"ר נמרוד פרידמן מחויב להעניק לכם ייעוץ רפואי יסודי על מנת שתוכלו לקבל החלטות על בסיס ידע והבנה מלאים, להסביר מהו הניתוח המתאים לכם ביותר, וללוות אתכם לאורך התהליך כולו.

  ד"ר נמרוד פרידמן שם דגש רב על ליווי כל מטופל ומטופלת, גם לפני וגם אחרי הניתוח ולאורך שנים רבות, ודלתו תמיד פתוחה עבורכם לכל שאלה או התייעצות.

  במרפאה הפרטית של ד"ר נמרוד פרידמן בתל אביב תוכלו לקבל מידע לגבי הניתוחים הפלסטיים הבאים: הגדלת חזה, הרמת חזה, הקטנת חזה, ניתוח חזה אסימטרי, ניתוח חזה טובולרי, גניקומסטיה (הקטנת חזה לגבר), ניתוח קוביות בבטן לגברים, מתיחת פנים, מתיחת בטן, שאיבת שומן וניתוח עפעפיים.

  הניתוחים הפלסטיים עצמם נערכים בבית החולים הפרטי "מדיקה" בתל אביב באמצעות הטכנולוגיות החדישות ביותר, והתוצאות יגרמו לכם להיראות ולהרגיש במיטבכם.

  שאלות ותשובות אודות ניתוחים פלסטיים

  מהו ניתוח פלסטי?

  ניתוח פלסטי מיועד בעיקר לאנשים המעוניינים לשנות את גודלו, או צורתו, של איבר מסויים בגוף שלהם, לצורך שינוי המראה החיצוני ושיפור התחושה והביטחון העצמי.

  ניתוחים פלסטיים החלו להופיע בתחילת שנות ה – 60, בעיקר לבעלי ממון בשל מחירם הגבוה, ומאז הלכו וצברו פופולריות בקרב כל שכבות האוכלוסיה.

  בין הניתוחים הפלסטיים הפופולריים ביותר בקטגוריה זו ניתן למנות: הגדלה, הקטנה או הרמת חזה, ניתוח אף, שאיבת שומן, מתיחת בטן, הרמת פנים, ניתוחי עפעפיים, גניקומסטיה (הקטנת חזה לגבר) ועוד.

  בנוסף, ניתוח פלסטי יכול לשמש לצרכים רפואיים שונים, כגון:

  • תיקון מומים מולדים או פציעות
  • שחזור לאחר פציעות טראומטיות או הסרת סרטן, לדוגמא – שחזור שד לאחר כריתת שד
  • תיקון נזקי כוויות
  • תיקון שפה וחך שסועים
  • תיקון צלקות
  • ניתוח שינוי מגדר
  • ועוד

  האם ניתן לעבור ניתוח פלסטי בהרדמה מקומית?

  למרות שבמרבית הניתוחים נעשה שימוש בהרדמה מלאה, קיימים ניתוחים פלסטיים מסוימים כגון ניתוחי עפעפיים והסרת גידולי עור מקומיים, אותם ניתן לבצע גם בהרדמה מקומית, או שילוב של טשטוש עם הרדמה מקומית.

  ההחלטה על סוג ההרדמה בניתוח נעשית על ידי הרופא המרדים, בשיתוף עם הכירורג הפלסטי והמטופל, בהתאם להיקף הניתוח ומצבו הגופני והעדפותיו של המטופל.

  למידע נוסף אודות הרדמה בניתוחים פלסטיים לחצ/י כאן

  על מה חשוב להקפיד כשבוחרים מנתח פלסטי?

  בחירת המנתח הפלסטי המתאים היא החלטה חשובה שיכולה להיות בעלת השפעה משמעותית על תוצאות הניתוח ושביעות הרצון שלך.

  הנה כמה דברים שחשוב לשים לב אליהם בבחירת מנתח פלסטי:

  • הסמכה – רק מי שסיים לימודי רפואה עם התמחות ספציפית בכירורגיה פלסטית הוא בעל ההכשרה הנדרשת לביצוע ניתוחים פלסטיים. לכן חשוב לבחור בכירורג פלסטי מסומך
  • כימיה אישית – האם המנתח מקשיב לך, עונה על שאלותיך ומנסה להבין היטב את שאיפותיך מהניתוח? האם הוא מספק את כל המידע הנדרש ומסביר היטב את כל שלבי התהליך? אם התשובה לאחת מהשאלות האלו היא לא, רצוי לשקול כיוון מחדש
  • תמונות לפני ואחרי – אין טוב ממראה עיניים. מומלץ לעיין בגלריית תמונות הניתוח הפלסטי בו מעוניינים באתר המנתח, או במרפאה עצמה
  • מי יטפל בך בפועל? – חשוב לוודא כי המנתח הפלסטי עצמו יבצע את הניתוח על כל שלביו – החל משלב הטשטוש ועד לתפר האחרון, ואף יהיה זמין עבורך גם בכל השלבים לפני ואחרי הניתוח – החל מהייעוץ הראשוני, ועד לביקורות התקופתיות

  לחצ/י כאן למידע נוסף אודות השיקולים העיקריים בבחירת כירורג פלסטי

   

  מאיזה גיל ניתן לעבור ניתוחים פלסטיים?

  ככלל לא מומלץ לעבור ניתוח פלסטי לפני תום גיל ההתבגרות והגעה להתפתחות מלאה של הגוף, ולכן מומלץ להמתין עם הניתוח לפחות עד גיל 17.

  חריגים מכלל זה הינם מקרים בהם הבעיה האסתטית יוצרת קושי ממשי בשגרת היומיום, או ניתוחים פלסטיים בהתוויה רפואית.

  מהם הסיבוכים האפשריים של ניתוח פלסטי?

  ככל פרוצדורה כירורגית, גם לניתוח פלסטי יכולים להיות סיבוכים שונים כגון: דימומים, זיהומים, הצטלקויות חריגות, סיבוכים הקשורים לתהליך ההרדמה ועוד.

  הסיכונים והסיבוכים האפשריים משתנים בין מטופל למטופל, בהתאם לסוג ומהלך הניתוח ומצבו הגופני. לכן חשוב לקבל ייעוץ אישי מקיף מהמנתח הפלסטי לגבי הסיכונים והסיבוכים הפוטנציאלים ולקבל החלטה מושכלת בעניין.

  יחד עם זאת, בניגוד לניתוח רפואי חיוני, בניתוח פלסטי יש אפשרות לצמצם (אם כי לא לבטל לחלוטין) את הסיכון לסיבוכים משמעותיים על ידי סינון מטופלים העלולים לסבול מנטיה מוגברת לסיבוכים כגון: חולי לב, חולי סכרת לא מאוזנים, בעלי השמנת יתר קיצונית ועוד. במקרים אלו ד"ר נמרוד פרידמן ימליץ שלא לבצע את הניתוח.

   

  האם ניתן לשלב מספר ניתוחים פלסטיים לפרוצדורה אחת?

  בהחלט. לשילוב מספר פרוצדורות בניתוח אחד יש מספר יתרונות ובראשן חסכון במספר ההרדמות שהמטופל צריך לעבור, חיסכון בזמן הכולל של תהליכי ההחלמה, כמו גם חסכון בעלויות הניתוח.
  יחד עם זאת זמן הניתוח הממושך מהווה חיסרון משמעותי מאחר והוא מעלה את הסבירות לסיבוכים במהלך הניתוח.
  לכן כל מקרה לגופו, וההחלטה על ניתוח משולב צריכה להתקבל תוך מתן דגש על מצבו הגופני של המטופל, כמו גם מורכבות הפרוצדורות עצמן.

  לחצ/י כאן למידע נוסף אודות ניתוחים משולבים

   

  האם יש יתרונות פסיכולוגיים לניתוחים פלסטיים?

  במחקר "היתרונות הפסיכולוגיים של ניתוחים קוסמטיים" שפורסם ביולי 2022, החוקרים סקרו מאמרים שפורסמו בנושא עד אוקטובר 2021.
  תוצאות הסקירה מעידות על כך שניתוחים פלסטיים עשויים לשפר את מדדי דימוי הגוף של המטופלים.

  לגורמים כגון מצבו הנפשי של המטופל לפני הניתוח, מידת ההשכלה, סוג הניתוח ומשך ההתאוששות ממנו, מין וגיל יש השפעה רבה על ההשפעות הפסיכולוגיות של הניתוח.

  למחקר המלא

   

  מהם הניתוחים הפלסטיים הכי פופולריים בעולם?

  לפי סקר שנערך בשנת 2021 על ידי האיגוד הבין-לאומי לניתוחים פלסטיים, The International Society of Aesthetic Plastic Surgery – בשנת 2021 לבדה חלה עלייה של 19.3% ליותר מ-12.8 מיליון ניתוחים פלסטיים ברחבי העולם.

  אלו הם חמשת הניתוחים הפלסטיים הפופולריים ביותר לשנת 2021:

  • שאיבת שומן – 27.1%
  • הגדלת חזה – 24%
  • הרמת עפעפיים – 20.6%
  • ניתוח אף – 14.2%
  • מתיחת בטן – 14.1%

  כאשר בוחנים רק את קבוצת הנשים הניתוח הפופולרי ביותר הוא הגדלת חזה, עם 27.1% מכלל הניתוחים.

  עוד בנושא מגמות עולמיות בתחום הניתוחים הפלסטיים ניתן לקרוא פה

   

   נשמח לעמוד לשירותך בטלפון או דרך טופס הפניה >