הגישה הניתוחית והטיפולית שלנו מבוססת על אידיאלים של אסתטיקה טבעית. הגישה שלנו כלפי יופי, פשטות, פונקציונליות וחיים בריאים, משפיעה על כל מה שאנחנו עושים. במרפאה שלנו אנו מתמקדים בהענקת מראה טבעי בגישה של "פחות זה יותר". הטיפולים שלנו מותאמים אישית, מכבדים את האיזון ואת הפרופורציות של הפנים והגוף, ומייצרים תוצאות שמשחזרות ומשפרות, אך לעולם אינן מוגזמות.

הערך השרותי המנחה אותנו הוא הענקת ליווי אישי לפני, בזמן, ולאחר הניתוח או הטיפול. צוות המרפאה, בראשותו של ד"ר נמרוד פרידמן – מנתח פלסטי וותיק ומוערך, יעטוף אתכם בסיוע, מידע ואוזן קשבת. את האבחון, מתן המידע הרפואי, הייעוץ והטיפול הרפואי, מבצע ד"ר פרידמן בעצמו, והוא ילווה אתכם לאורך כל הדרך.

אנו מאמינים שניתוחים פלסטיים או טיפולים אסתטיים אינם תהליכים חד צדיים בהם המטופלים פסיביים. לכן, מהרגע הראשון ולאורך כל הדרך, אנו ממליצים לכם לדבר איתנו – עם ד"ר נמרוד פרידמן והצוות, לשאול שאלות ולהבין את התהליך לעומקו.

אנו מחויבים לעשות אתכם, המטופלות והמטופלים שלנו, מרוצים, ואכפת לנו מכם כבני אדם – לא רק כמטופלים. אכפת לנו מהמראה ומהבריאות שלכם; אנו יודעים כי אתם סומכים עלינו לטפל בכם כפי שהיינו מטפלים בבני המשפחה שלנו. אנחנו כאן כדי להגשים חלומות!