הזיקה לאמנות והתשוקה לאסתטיקה, השוכנות שתיהן בידיו ובליבו של ד"ר נמרוד פרידמן, הובילו אותו למסלול הארוך של לימודי הרפואה ולהתמחות בכירורגיה פלסטית ואסתטית. עם ניסיון של יותר מ- 25 שנים וכמי שעוסק מאז ומעולם באמנות, מצליח ד"ר פרידמן בעבודתו כמנתח פלסטי לשלב בין ראייה אסתטית רחבה לבין מיומנות טכנית יוצאת דופן. שילוב זה מוביל לתוצאות כירורגיות מדויקות ומוצלחות, תוך שמירה ללא סייג על צרכי המטופלים ועל האותנטיות של יצירת הטבע, המתבטאת ביצירת מראה טבעי, הרמוני וייחודי.

 

ד"ר נמרוד פרידמן – השכלה והתמחויות

בשנת 1982 החל ד"ר נמרוד פרידמן את לימודיו בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת תל אביב. במהלך לימודיו קיבל ארבע תעודות הצטיינות, כאשר גם התואר דוקטור לרפואה הוענק לו בהצטיינות.
את ההתמחות בכירורגיה פלסטית ביצע במרכז הרפואי ע"ש רבין (בילינסון) כאחראי בפועל ביחידה לטיפול נמרץ כוויות בבית החולים ובהמשך כיהן כאחראי על הכירורגיה הפלסטית בבית החולים לילדים ע"ש שניידר בפתח תקווה.

ד"ר פרידמן חבר הן באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית, ובאיגוד הבינלאומי לכירורגיה פלסטית אסתטית ונוטל חלק בצוות מצומצם של מנתחים פלסטיים בכירים מכל העולם המכשירים ומדריכים פלסטיקאים מטעם האיגוד.

בנוסף לעבודה השוטפת במרפאה, אמון ד"ר פרידמן על הדרכת מנתחים פלסטיים ורופאים בכל רחבי העולם – מרוסיה דרך צפון ודרום אמריקה, אפריקה, אירופה ועד אסיה. הרצאותיו עוסקות בתחומים השונים של עולם הכירורגיה הפלסטית – שיטות טיפול, מחקרים, חידושים וכדומה, וזוכות להתעניינות רבה ולהערכה.

ד"ר נמרוד פרידמן מרבה להשתתף ולהרצות בכינוסים ברחבי העולם. תוצאות הניתוחים שביצע מוצגים בפורומים בינלאומיים מרכזיים וזוכים להערכה רבה בקרב הקהילה הרפואית. כמו כן, ד"ר נמרוד פרידמן השתלם וניתח עם טובי המומחים בעולם בתחומים השונים של הכירורגיה האסתטית.

לצד הרצאות והשתתפות בכנסים מקצועיים בינלאומיים, משקיע ד"ר פרידמן גם בפיתוח טכניקות ומכשירים בשיתוף פעולה עם חברות בינלאומיות מובילות בתחומן, ואף הגיש 5 פטנטים בתחום ניתוחי החזה.

כיום נחשב ד"ר נמרוד פרידמן למנתח פלסטי מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית מהמובילים בתחומו בישראל והוא מבצע מגוון רחב של ניתוחים פלסטיים, הזרקות וטיפולים אסתטיים.

ד"ר נמרוד פרידמן - מנתח פלסטי

 

מה מייחד את ד"ר נמרוד פרידמן?

ד"ר נמרוד פרידמן הוא מהרופאים המובילים בארץ בתחום הכירורגיה הפלסטית והאסתטית. כירורג פלסטי וותיק ומוערך המבצע ניתוחים פלסטיים על בסיס יומי וצבר ניסיון רב לאורך 25 שנות פעילותו. בין רשימת הניתוחים ביצע ניתוחי הגדלת חזה והרמת חזה רבים, ניתוחי מתיחת פנים ובטן, שאיבת שומן, ניתוחי עפעפיים וטיפולים אסתטיים כגון הזרקות בוטוקס,עיבוי שפתיים טבעי, מילוי קמטים בפנים ועוד.

המוניטין הרב של ד"ר נמרוד פרידמן מתבסס על אחוזי הצלחה גבוהים אותם הוא משיג בניתוחים הרבים שהוא מבצע. תוצאות הניתוחים שביצע ד"ר נמרוד פרידמן זוכים לתצוגה ולהערכה רבה בהרצאות, פורומים וכינוסים בינלאומיים מרכזיים בכל רחבי העולם.

ד"ר נמרוד פרידמן מאמין ביחס אישי – החל בתהליך הייעוץ, ההכנות לניתוח, הניתוח עצמו, והמעקב על התוצאות – כל אלו מבוצעים על ידו באופן אישי ובמלוא תשומת הלב לכל מטופל ומטופלת.

אודות המרפאה

בשנת 1999 הקים ד"ר פרידמן את המרפאה בה הוא מטפל. ד"ר פרידמן מנתח באופן פרטי בלבד ולא בבתי חולים ציבוריים, מתוך רצון להתמקד בכל מטופל ומטופלת.
שירותי המרפאה, תחת ניהולו של ד"ר פרידמן, ידועים בזכות אמינותם ורמת מקצועיותם הגבוהה.

טיפולים אסתטיים המתבצעים במרפאה:

ניתוחים פלסטיים המתבצעים בחדר ניתוח:

בנוסף, מתמחה ד"ר פרידמן בניתוחים פלסטיים לגברים:

החזון של ד"ר פרידמן

בימינו, ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים הפכו לנגישים יותר עבור פלח נרחב של האוכלוסייה. טכניקות חדשות ופחות פולשניות כדוגמת הזרקות בוטוקס וחומצה היאלורונית מציעות חלופות יקרות פחות וזמינות יותר. כל אלו, בנוסף לאישור והקבלה החברתית, והסיקור הנרחב בתקשורת של כל ניתוח, הרמה או הזרקה של ידועני העולם, הובילו לעלייה אדירה בכמות ההזרקות והטיפולים, אך גם לעלייה בכמות הטיפולים הלא נדרשים.
תפקידו של מנתח פלסטי טוב הוא לא לבצע את הפעולה באופן אוטומטי, אלא לאבחן את הבעיה ולספק את הטיפול המתאים, וגם לדעת מתי לעצור. זהו העיקרון המנחה את ד"ר פרידמן בעבודתו. לשם כך, מתחיל תהליך ההתקשרות בינו לבין המטופלים בדיון בכל היבט של הניתוח או של הטיפול, כולל הבנת השלבים הצפויים, הפנמת התוצאות שתתקבלנה, וקבלת המגבלות והגבולות בכל ניתוח וניתוח. את הניתוחים הפלסטיים, כמו גם את המעקבים אחריהם, מבצע ד"ר פרידמן בעצמו. העיקרון המנחה אותו הוא יצירת מראה טבעי, "לא מנותח", וייחודי עבור כל אחת ואחד ממטופליו, לכן יתאים לכל אחד בדיוק את מה שהוא צריך לקבלת מראה טבעי ומחמיא, ולא מעבר לזה.

לכל אישה ולכל גבר יש את החלום האישי שלהם, שמוביל, בסופו של דבר, לפגישה עם מנתח פלסטי. בין אם מדובר על רצון להזדקן בחן, לבנות אמון מחדש בגוף ולתת זריקת עידוד לביטחון העצמי, לתקן סיכונים בריאותיים, לשחזר מאפיינים פיזיים שנעלמו או לשפר את אלו שנשארו, כל מקרה ומקרה הוא הזדמנות ליצור משהו קסום וחד פעמי. הרצון להגשים חלומות אלו הוא הבסיס עליו נשען כל ניתוח פלסטי וטיפול של ד"ר נמרוד פרידמן, והוא כרוך גם בשילוב ראייה ביקורתית, חזון עבור התוצאות העתידיות, ביצוע מדויק, ומעקב צמוד ואישי לאחר הטיפול.