אחרי מחשבות והתלבטויות רבות החלטתם שאתם מוכנים לעשות את הצעד הראשון בדרך לריענון המראה החיצוני ולשיפור ההרגשה הפנימית, ואתם מעוניינים בניתוח פלסטי או בטיפולים אסתטייםהזרקות בוטוקס או חומצה היאלורונית. אבל מה עושים עכשיו? למי פונים? מהם השלבים בדרך אל הפנים והגוף המושלמים עבורכם ומי הכירורג הפלסטי שילווה אתכם בדרך זו?

השלב הראשון הוא בחירת המנתח הפלסטי הנכון, מכיוון שבחירה זו תלווה אתכם לשנים ארוכות, אם לא לאורך כל חייכם. בחירה בד"ר נמרוד פרידמן, ממובילי תחום הכירורגיה הפלסטית והאסתטית בישראל, היא בחירה באמנות, ביופי, במקצועיות ובהרמוניה. כבר בשיחת הטלפון הראשונה עם צוות המרפאה תוכלו להרגיש את היחס האישי, חוות הדעת הכנה והשיח הנעשה בגובה העיניים, תוך מתן הסברים מלאים בשפה פשוטה וברורה.
צוות המרפאה מלווה אתכם לאורך כל התהליך, כשד"ר פרידמן עצמו מוביל את הפן הרפואי מתחילתו ועד סופו, עם הקפדה על ביקורות מתמשכות לאורך זמן, בהתאם לסוג הטיפול.

ניתוחים פלסטיים | טיפולים אסתטיים – בוטוקס וחומצה היאלורונית

 

  המראה החדש שלך מתחיל כאן!

  נשמח לעמוד לשירותך בטלפון או דרך טופס הפניה >


   

  ניתוחים פלסטיים

  אלו השלבים בדרך לאני החדש שלכם במרפאת ד"ר נמרוד פרידמן:

  שלב 1 – היכרות טלפונית
  שיחת היכרות טלפונית עם אורית, מנהלת השיווק של המרפאה. בשיחה זו תוכלו לספר על הרצונות, החלומות והציפיות שלכם מהניתוח ומהמרפאה, לקבל מידע על ניתוחים פלסטיים בכלל ועל הניתוח בו התעניינתם בפרט, ולשמוע מהן האופציות העומדות בפניכם. בסיום השיחה, במידה ונראה כי אכן יש בידינו לעזור לכם בהגשמת החלום, תיקבע פגישת ייעוץ עם ד"ר נמרוד פרידמן.

  שלב 2 – פגישת ייעוץ
  פגישת ייעוץ ראשונה במרפאה של ד"ר נמרוד פרידמן בתל אביב. את פניכם תקבל שרית, מזכירת המרפאה או אורית. עם הגעתכם תמלאו טופס קצר ותיכנסו למשרדו של ד"ר פרידמן. בפגישה יסביר לכם ד"ר פרידמן את כל פרטי הניתוח, יבדוק אם הניתוח הפלסטי מתאים לכם ואם ניתן לבצעו, יענה על כל שאלותיכם וילווה אתכם בתהליך ההחלטה.
  בסיום הפגישה, יעדכן ד"ר פרידמן את אורית בכל הפרטים הרלוונטיים ואתם תחזרו אליה לסיכום שאר הפרטים, לרבות הקשבה לשאיפות שלכם ולצדדים הלא רפואיים הקשורים לניתוח, עלות הניתוח ומועדים אפשריים לביצועו.
  אם אתם מרגישים צורך בפגישה נוספת עם ד"ר פרידמן, דעו שהדלת תמיד פתוחה.

  שלב 3 – פגישת הכנה לניתוח הפלסטי
  במידה והחלטתם להתקדם עם הניתוח, תתקיים פגישה נוספת – פגישת הכנה לניתוח פלסטי עם ד"ר נמרוד פרידמן במרפאה. בפגישה זו תרדו לעומקם של כל הפרטים הרלוונטיים לניתוח.
  זה הזמן לשאול כמה שיותר שאלות – ככל שתשאלו יותר, תדעו יותר ותגיעו מוכנים יותר לניתוח. כך גם הניתוח וגם ההחלמה יעברו בצורה קלה יותר. במהלך הפגישה יסביר לכם ד"ר פרידמן שוב מהם כל שלבי התהליך, מה צפוי לפני, תוך כדי ואחרי הניתוח, ומהם הסיבוכים האפשריים. חשוב לדבר על הנושאים הללו לפני הניתוח כך שההחלטה האם לבצע אותו או לא, תהיה החלטה מושכלת. זה גם הזמן לקבל רגליים קרות, להתחרט או להחליט לחכות עם הניתוח. אנחנו תמיד נעודד אתכם לפעול לפי הרגשתם ותמיד עדיף לא לעשות, מאשר לעשות ולהצטער לאחר מכן.

  שלב 4 – תשלום
  עכשיו תעברו למשרדה של רונית מנהלת המרפאה, לתשלום עבור ההכנה לניתוח. רונית תסביר לכם שוב למה עליכם לצפות, את כל מה שעומד לקרות, מה כדאי לעשות לפני הניתוח, מה תרגישו אחרי וכו'. לאורך תקופת ההמתנה לניתוח נהיה איתכם בקשר טלפוני, עד ממש לרגע הניתוח. אתם מוזמנים לשאול כל שאלה העולה על דעתכם ולהתייעץ איתנו בכל נושא.

  שלב 5 – הניתוח עצמו
  ביום הניתוח רונית תחכה לכם בבית החולים הפרטי בו מתבצע הניתוח הפלסטי, ותלווה אתכם לאורך כל התהליך ועד שתיכנסו לחדר הניתוחים. בחדר הניתוחים יפגוש אתכם ד"ר פרידמן ויישאר איתכם גם בשלב ההרדמה, כך שלא תהיו לרגע לבד.

  שלב 6 – התאוששות מהניתוח
  מיד בתום הניתוח תועברו לחדר התאוששות שם תשהו כחצי שעה ומשם תועברו לחדר מנוחה לכמה שעות, עד שתתעוררו לגמרי. בשלב זה תיפגשו שוב את ד"ר פרידמן, שיבדוק וינחה אתכם כיצד להתנהג לאחר הניתוח. תקבלו מכתב מפורט עם כל הפרטים שאתם צריכים לדעת, כולל מועד הפגישה הבאה שלכם במרפאה, ומספרי הטלפונים הניידים של רונית ושל ד"ר נמרוד פרידמן. הטלפונים פתוחים וזמינים עבורכם 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. לאחר שכל הפרטים ברורים ומובנים אתם רשאים ללכת הביתה, אלא אם בסוג הניתוח שעברתם רצוי להישאר לילה למעקב בבית החולים.

  שלב 7 – ביקורות
  גם אחרי הניתוח הפלסטי אנחנו נשארים בקשר וממשיכים ללוות אתכם. מספר הפעמים שתגיעו אלינו לביקורת תלוי בסוג הניתוח, אך המתווה העקרוני של ביקורות אחרי ניתוחים פלסטיים הוא שהביקורת הראשונה תערך אחרי שלושה ימים מהניתוח. בהמשך תגיעו שוב אחרי שבוע, שבועיים, חודש, 3 חודשים, חצי שנה ופעם בשנה.

   

   המראה החדש שלך מתחיל כאן!

   נשמח לעמוד לשירותך בטלפון או דרך טופס הפניה >

    

   טיפולים אסתטיים – בוטוקס וחומצה היאלרונית

   אלו השלבים בדרך לאני החדש שלכם במרפאת ד"ר נמרוד פרידמן:

   שלב 1 – היכרות טלפונית
   השלב הראשון בדרך לטיפול האסתטי המבוקש הוא שיחת היכרות עם אורית, מנהלת השיווק במרפאה. בשיחה הטלפונית תספרו לאורית על החלום, על הרצונות ועל הציפיות שלכם מהטיפול, ואורית תסביר לכם על מגוון הטיפולים האסתטיים שמבצע ד"ר פרידמן ועל הטכנולוגיות המתקדמות בהן הוא משתמש, ותספק לכם את כל המידע הדרוש. בסיום השיחה תיקבע פגישת ייעוץ עם ד"ר נמרוד פרידמן.

   שלב 2 – פגישת ייעוץ וביצוע הטיפול
   בשלב זה תיפגשו עם ד"ר נמרוד פרידמן במרפאה בתל אביב, ויחדיו תבחנו מהו הטיפול המתאים עבורכם. מכיוון שהטיפולים האסתטיים – הזרקת חומצה היאלרונית והזרקות בוטוקס מתבצעים במרפאה, ב- 80% מהמקרים תוכלו לבצע את הטיפולים בו במקום. משך הפגישה הוא לרוב בין חצי שעה לשעה.

   שלב 3 – לאחר הטיפול
   מספר ימים לאחר הטיפול, נתקשר אליכם על מנת לשמוע איך עבר הטיפול, איך אתם מרגישים, האם הטיפול היה לשביעות רצונכם, האם יש לכם שאלות או האם אתם זקוקים להסברים נוספים.

   שלב 4 – ביקורת
   שבועיים-שלושה לאחר הטיפול ניפגש שוב במרפאה של ד"ר נמרוד פרידמן לביקורת.

   שלב 5 – טיפולים נוספים
   הטיפול הבא יכול להתבצע בין חודש לשנה אחרי הטיפול הראשון, תלוי בסוג הטיפול. ההחלטה על כך תתקבל במשותף עם ד"ר פרידמן.