כל אישה שהתנסתה בהריון ובלידה, יודעת שזוהי חוויה עוצמתית ומרגשת מאין כמוה. לאחר הלידה האם הטרייה בונה את הקשר עם התינוק החדש ולומדת להכיר ביחד איתו את העולם שמסביבו. אך מלבד זאת, היא גם לומדת להכיר מחדש את הגוף ואת הנפש שלה, ולעיתים מגיע הרגע שבו היא חשה שעליה לעשות משהו גם למען עצמה.

מאמי מייקאובר מאפשר לבנות טיפול מותאם אישית שמטרתו לסייע לאישה להשיג את מראה הגוף שבו היא מעוניינת. טיפולים אלו יכולים לכלול הליכים שונים, כגון ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים, המיועדים בעיקר לאפשר לאישה להיות שלמה עם הגוף שלה וליהנות ממנו גם לאחר הלידות, כן – גם כשהיא לובשת בגד ים.

מאמי מייקאובר לאזור הבטן

במהלך ההריון, עור הבטן נמתח עד לקצה גבול היכולת שלו כדי להכיל את העובר הגדל ברחם. אך למרות היכולת המדהימה של הגוף הנשי להסתגל לשינוי, לעיתים ההריון והלידה מותירים בו סימנים. נשים רבות מתמודדות עם סימני מתיחה, עור עודף, בטן רפויה או בולטת וצלקות.
לא תמיד הדבר תלוי באישה; במקרים רבים, על אף ניסיונותיה לשמור על תזונה בריאה ופעילות גופנית מתאימה, סימנים אלו אינם נעלמים. הסיבות לכך יכולות להיות שומן עיקש, בקע או היפרדות שרירי הבטן האורכיים (דיאסטזיס רקטי), המקשים על האישה להשיג את התוצאות הרצויות, גם כאשר היא חוזרת למשקל הקודם שלה.
במצבים אלו, ניתן להיעזר בניתוח מתיחת בטן באמצעותו ניתן להסיר עודפי שומן ועור, להעניק לאישה מראה בטן מתוח ומעוצב יותר ואף לתקן את מצב היפרדות השרירים במידת הצורך. מייקאובר לאזור הבטן יכול גם לכלול תיקון של צלקות מניתוח קיסרי.

מאמי מייקאובר

גלריית לפני ואחרי 

מאמי מייקאובר לשיפור מראה החזה

הריון ולידה משפיעים על מבנה הגוף ועל מראה העור, אך גם אם האישה חזרה לגזרה של לפני הלידה, לעיתים היא אינה מרוצה ממראה החזה שלה.
רקמת השד עוברת שינויים רבים במהלך ההריון והלידה – מידת זקיפותו של החזה אינה נותרת כשהייתה, צבע הפטמות עלול להשתנות, כמו גם גודל העטרה וצורתה. נשים רבות עלולות לגלות כי השינויים שעבר החזה שלהן משמעותיים עוד יותר, וכך לשד יש לעיתים מראה מרוקן או נפול.
כשישה חודשים לאחר הלידה או סיום תקופת ההנקה, יש באפשרותה של האישה לבצע ניתוח מאמי מייקאובר שישפר את מראה החזה ויחזיר לו את הנפח שאבד לו. נשים המעוניינות בכך, יכולות לעבור ניתוח להרמת חזה, ובמידת הצורך, אפשר גם לעצב ולהגדיל את החזה בעזרת שומן עצמי או לשלב הגדלת חזה באמצעות שימוש בשתלים.

מאמי מייקאובר לחיטוב הגוף

שביעות הרצון של האישה ממראה הגוף שלה תלוי בגורמים רבים, לא רק בנתון היבש המופיע על מד המשקל. לפעמים, גם לאחר שאישה השילה ממשקלה וחזרה למשקל התקין שלה, עדיין נותרים בגופה מצבורי שומן באזורים מסוימים.
שומן זה עשוי להצטבר באזור המותניים, הבטן והירכיים, וגם לאחר דיאטה מוקפדת הוא נותר במקומו. מצב זה אינו תלוי באישה, אך ניתן לתקן אותו בעזרת שאיבת שומן נקודתית שתסייע ליצור גזרה הדוקה ומחוטבת יותר.

היתרונות הנוספים של מאמי מייקאובר

מלבד שיפור המראה החיצוני, לניתוח מאמי מייקאובר יתרונות רבים נוספים. תיקון מצבים של היפרדות שרירי בטן ובקע יכולים לשפר את היציבה, ולעיתים הוא אף מקל על נשים הסובלות מקשיי שליטה בסוגרים. לכל היתרונות הללו נוסף גם ההיבט הנפשי; נשים האוהבות את גופן חשות ביטחון עצמי רב יותר וחופשיות רבה יותר, ותחושת הרווחה האישית שלהן גדלה. עבור נשים רבות, ניתוח המאמי מייקאובר הוא רק ההתחלה – הניתוח מעודד אותן לשמור על גופן ולאמץ אורח חיים בריא ועשיר יותר.

מאמי מייקאובר – המדריך המלא