בואו נודה באמת – כל אחד מאיתנו היה רוצה בטן שטוחה וקוביות מרשימות, אבל המציאות היא שגברים רבים מתקשים לאסוף את שרירי הבטן ולעצב אותם בצורת קוביות מפוארות, אפילו אם הם מתאמנים בקפדנות. לפעמים, שום כמות של כפיפות בטן, תרגילי פלאנק או דיאטות, לא תוכל לעזור בהשגת המטרה האולטימטיבית.

על ידי סילוק השומן העודף ועיצוב השומן הנותר בבטן, ניתוח קוביות בבטן יכול לעזור לך להגשים את החלום ולהשיג שש קוביות משורטטות ומוגדרות, ללא שתלים. כשהגנטיקה פשוט פועלת נגדך, אין ברירה אלא להשתמש בנשק הסודי – ניתוח לעיצוב קוביות בבטן לגברים! ד"ר נמרוד פרידמן מוביל את תחום ניתוחי הגברים בישראל בכלל, ואת ניתוחי הקוביות בבטן לגברים בפרט, והוא עושה זאת בכישרון, דיוק ומקצוענות. אז תן לידיו המיומנות של ד"ר נמרוד פרידמן לפסל אותך מחדש, להעניק לבטן שלך מראה אתלטי, מפוסל ומוצק יותר ולהוציא את קוביות הבטן הפנימיות שלך החוצה!

רוצה להשיג עוד השנה את הגוף שתמיד חלמת עליו, אבל מרגיש שחסר לך מידע? שמעת על ניתוח לעיצוב קוביות בבטן מחברים אבל אתה לא בטוח שהמידע מדויק ואינך בטוח אם זהו הטיפול הנכון עבורך? המדריך המלא לניתוח קוביות בבטן לגברים של ד"ר נמרוד פרידמן יספק לך את כל המידע הרלוונטי והעדכני ביותר על הטיפול.

לפרטים נוספים או ייעוץ אישי, נשמח לתאם איתך פגישת ייעוץ במרפאה.

  נשמח לעמוד לשירותך בטלפון או דרך טופס הפניה >

  לפני ואחרי ניתוח לעיצוב קוביות בבטן

  ניתוח קוביות בבטן-תמונות לפני ואחרי

  ניתוח קוביות בבטן – המדריך המלא

  על התופעה

  ניתוחי גברים הולכים והופכים ליותר ויותר פופולריים. אם בעבר גברים רבים רצו לשפר את המראה החיצוני אך נתקלו בתגובות מזלזלות או פוגעניות, הרי שהיום, אחרי שהורדת שיער לצמיתות אצל גברים הפכה לתופעה מקובלת ונורמטיבית, נפתח הסכר גם לניתוחים פלסטיים וטיפולים קוסמטיים המיועדים לגברים. אחד מניתוחים אלו הוא ניתוח קוביות בבטן לגברים, שהופך עם הזמן לטרנד לוהט בקרב גברי ישראל והעולם.

  הקוביות שיש לנו בבטן הן למעשה שני שרירים ארוכים שמתחילים בקשת הצלעות במרכז, ונגמרים בעצמות האגן. שני הפסים הארוכים הללו מחולקים על ידי 2-3 מחיצות, כשלמעשה, הקוביות עצמן הן אותן יחידות שריר שנמצאת בין שתי המחיצות. מתי נוכל לראות אותן? הדרך הטובה ביותר היא פשוט להיוולד עם מבנה אנטומי נכון, אותו לצערנו אין לכולם, כמו גם עם עור הדוק וצמוד. בני המזל המחזיקים בנתונים הנכונים, צריכים להשקיע ולפתח את הקוביות באמצעות תרגילים מתאימים, אבל גם זה לא מספיק. התנאי הרביעי הוא שתהיה שכבת שומן מינימלית מעל השרירים הללו, והתנאי החמישי הוא משקל יציב ולא תנודתי. אפשר להסיק מריבוי התנאים שרק לאחוז מאד קטן מכלל הגברים יכולות להיות קוביות באופן טבעי. וכאן נכנס לתמונה ניתוח ריבועים בבטן.
  ה"הייפ" סביב הניתוח גרם לעלייה במספר הגברים המבקשים לעשות אותו, אך הוא אינו מתאים לכולם. ניתוח קוביות בבטן מתאים לגברים במשקל גוף תקין ויציב ובעלי עור גמיש ואיכותי. מנגד, ניתוח קוביות בבטן אינו מתאים לאלו שירדו כמות נכבדת של קילוגרמים, מכיוון שאובדן המשקל הוביל גם להידלדלות העור, שעכשיו הוא רפוי מדי. במצבים כאלו, גם אם יתבצע ניתוח ריבועים בבטן, רוב הסיכויים שלא יראו כלל את הקוביות. במידה וכן יראו אותן, הן ינועו ויזוזו עם העור והתוצאה לא תראה טבעית. גם עבור גברים עם משקל גוף מעל הממוצע, הניתוח פחות מתאים וזאת מכיוון שאמנם אפשר לייצר קוביות מרשימות, אך גם הן לא יראו טבעיות אם הן יישבו על כרס מפוארת.

  שיטות הטיפול

  בעוד שמנתחים רבים משתילים קוביות מסיליקון מתחת לעור, ד"ר נמרוד פרידמן מנתח בגישה שונה, השואפת להעניק לבטן מראה טבעי ככל האפשר. הקונספט של ד"ר פרידמן בניתוח קוביות בבטן, הוא להעצים את שרירי הבטן הקיימים. מכיוון שלכל אחד יש קוביות בבטן, אצל מי מפותחות יותר ואצל מי מפותחות פחות, אפשר להתאים לכל אחד מראה טבעי ובריא באופן אישי.
  עם תחילת הניתוח מסמן ד"ר נמרוד פרידמן את גבולות השרירים של הבטן. אם הוחלט על שאיבת שומן גם מהמותניים האחוריות, מתחילים את הניתוח איתה, כשהמטופל שוכב על הבטן. זו הדרך היחידה לשאוב את השומן מהמותניים האחוריות, והיא יכולה להתבצע בהרדמה כללית בלבד (הרדמה מקומית וטשטוש עלולה להוביל למצב של חנק). זוהי הזדמנות נהדרת להדגיש גם את שרירי הגב.

  השאיבה של המותניים האחוריות נעשית דרך חתך אחד או שניים באורך של מספר מילימטרים בלבד, אותם בקושי רואים אחרי ההחלמה.
  לאחר מכן, הופך ד"ר נמרוד פרידמן את המטופל על הגב ומתחיל במלאכת עיצוב ופיסול השומן בבטן. בכל ניתוח ריבועים בבטן יש שאיבה משמעותית של שומן מהמסגרת של הקובייה, עד שהיא נותרת ללא שומן. שאיבת השומן מכל האזורים נעשית דרך מספר חתכים קטנטנים באורך מספר מילימטרים, כמעט כולם במקומות נסתרים, כמו בגבול של העטרה, בתוך הטבור או בגבול של המפשעה. דרך החתכים הללו ניתן להסיר שומן ממקומות מסוימים, לדלל אותו באחרים ולעצב את השומן שנשאר על הקובייה כדי להדגיש את שרירי הבטן.
  בהמשך, עובד ד"ר פרידמן על העור וגם על הרקמה שעוטפת את השריר, על מנת שהעור יידבק אל החיבורים שבין השרירים שמתחת. העור חייב להיצמד היטב אחרת התוצאה המיוחלת לא תושג, ולכן איכותו של העור חשובה ביותר.

  בסופו של התהליך מתקבלות תוצאות שמתחשבות במבנה הטבעי של המטופל ונראות טבעיות מאד: לא הוכנס שום גוף זר (ללא שתל) והקוביות בבטן מתבססות על האנטומיה הפיזית של כל אחד ואחד, עם קצת עזרה. בנוסף לשדרוג הקוביות ושאיבת השומן מהמותניים האחוריות, אפשר גם לעצב את גבולות החזה. לא מדובר על ניתוח גינקומסטיה (הקטנת חזה אצל גברים), אלא על עיצוב מסגרת זוויתית לחזה במקום המסגרת העגלגלה, וכך ניתן לקבל חלק עליון גברי, שרירי ומסוקס. כמובן שניתן להמשיך ולעצב גם את הגב, הידיים והרגליים עד לקבלת המראה האידאלי עבורך, והכל בניתוח אחד.

  ניתוח קוביות בבטן – גלריית סרטונים

  הכנות לניתוח לעיצוב קוביות בבטן

  לקראת ניתוח קוביות בבטן יערכו לפחות שתי פגישות עם ד"ר נמרוד פרידמן, בהן ייקבע אם אכן הניתוח הזה הוא הניתוח המתאים לך. במקרים בהם יש התאמה ואפשר לנתח, אין צורך בהכנות מיוחדות לניתוח, אם כי ככל ששרירי הבטן שלך יהיו מחוזקים יותר, כך יהיה קל יותר לד"ר נמרוד פרידמן למשש אותם לפני הניתוח ולעצב עבורך את הקוביות המושלמות. לפני הניתוח יכין ד"ר פרידמן תחבושת מיוחדת שמורכבת מרצועות ספוג, שנועדו ללחוץ על כל החיבורים בין הקוביות אחרי הניתוח. התחבושת שונה כמובן מאדם לאדם בהתאם למבנה האנטומי שלו.

  הניתוח עצמו

  משך הניתוח הוא בין שעה וחצי לארבע שעות, תלוי במספר האזורים אותם החלטת לעצב. ניתוח קוביות בבטן לגברים נעשה תחת הרדמה כללית במרכז רפואי, אם כי ישנה אפשרות לעבור אותו תחת הרדמה מקומית וטשטוש. בסיום הניתוח תופר ד"ר נמרוד פרידמן את החתכים על מנת להבטיח שהצלקות יהיו מינימליות, ולאחר מכן מדביק את התחבושת שהוכנה מראש וחובש אותה סביב האזור. תפקיד התחבושת הוא להצמיד את העור בין הקוביות לרקמה שמתחת, ולכן יש להישאר עם התחבושת במשך שלושה- ארבעה ימים. אין צורך להישאר לאשפוז לילה.

  החלמה מניתוח קוביות בבטן

  ההחלמה מהניתוח אינה ארוכה. ניתן לקום ולהסתובב כבר באותו יום, ולחזור לפעילות רגילה לאחר מספר ימים בלבד. לעיתים תחוש תחושה הדומה לזו של מכות יבשות, אבל היא אינה משמעותית. יחד עם זאת, תהליך הידוק העור וספיגת הנוזלים הוא איטי ויכול להימשך מספר חודשים ורק אז תתקבל התוצאה הסופית המיוחלת. אחרי ארבעה ימים תחזור לביקורת ראשונה אצל ד"ר פרידמן להסרת התחבושת. לאחר מכן, תאלץ להתאזר בסבלנות עד שייעלמו כל הבצקות והנפיחויות ותתגלה הבטן במלוא הדרה. ניתן לזרז את התהליך על ידי עיסוי לימפתי – סוג מיוחד של מסאז' שנעשה על ידי פיזיותרפיסט, ועוזר לפנות את הנוזלים אל המערכת הלימפתית.

  ניתוח קוביות בבטן – סיבוכים אפשריים

  הסיבוכים בניתוח קוביות בבטן לגברים אינם שכיחים, אך בכל זאת, בכל פעולה כירורגית יכולים להתרחש מספר סיבוכים. במידה ונוצר זיהום מטפלים בו באנטיביוטיקה ואם יש דימום, מנקזים אותו.
  תופעת לוואי לא רצויה אך לא שכיחה לניתוח קוביות, הוא מצב שבו העור לא נדבק ולא הצליח להיצמד למעטפת של השריר. וכך אמנם הקוביות יצאו מוצלחות מאד, אבל אי אפשר לראות אותן.

  מה מיוחד בשיטת הטיפול של ד"ר פרידמן

  ד"ר נמרוד פרידמן, בנוסף להיותו מנתח פלסטי מיומן עם ותק וניסיון רב בניתוחי קוביות בבטן לגברים, הוא גם אמן בנשמתו, העוסק בזמנו החופשי בפיסול, צילום וציור – כישורים המהווים יתרון משמעותי כשמדברים על פיסול קוביות בבטן. ד"ר פרידמן דוגל בשיטת טיפול שמובילה לתוצאות טבעיות ומתבססת על חיזוק התכונות הפיזיות שלך, עם מעט עזרה. לכן לא יעניק לך מראה שאינו מותאם לפרופורציות שלך. בסיום הניתוח מצמיד ד"ר פרידמן לאזור הניתוח תחבושת מספוג מיוחד אותה הוא בונה בהתאמה אישית, בהתאם למבנה הקוביות שלך.
  המדריך לניתוח קוביות בבטן מיועד למטרת מידע בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי, טיפול או אבחון. לקבלת ייעוץ רפואי אישי בנושא ניתוח קוביות בבטן, אנא צור קשר עם ד"ר נמרוד פרידמן. טל"ח.

  המדריך לניתוח קוביות בבטן מיועד למטרת מידע בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי, טיפול או אבחון. לקבלת ייעוץ רפואי אישי בנושא ניתוח קוביות בבטן, אנא צור קשר עם ד"ר נמרוד פרידמן. טל"ח.

   נשמח לעמוד לשירותך בטלפון או דרך טופס הפניה >

   ניתוח קוביות בבטן -שאלות נפוצות

   האם הקוביות בבטן יישארו לכל החיים?

   תוצאותיו של ניתוח קוביות בבטן מוצלח יחזיקו שנים רבות. מסיבה זו, מומלץ להישאר בכושר ובמצב גופני טוב כדי שהקוביות ימשיכו להיות פרופורציונלית לגוף. כמובן שאם יחולו שינויים דרסטיים במשקל יש סיכוי שהקוביות בבטן יטשטשו.

   האם שינויים במשקל משפיעים על הקוביות בבטן?

   שינויים קיצוניים במשקל יכולים לגרום לכך שהקוביות יטשטשו ויבלעו בתוך הכרס שצמחה לה. תופעה נוספת שעלולה לקרות, היא שקוביות שנוסף להן יותר שומן כתוצאה מהשמנה ייראו בולטות ומוגזמות ושוב נקבל מראה לא טבעי.

   האם בניתוח קוביות בבטן מכניסים שתלים?

   לא. יש ניתוחים בהם אכן משתילים קוביות סיליקון מתחת לעור, אך זו לא השיטה בה פועל ד"ר נמרוד פרידמן. בניתוח קוביות בבטן על ידי ד"ר פרידמן הקו המנחה הוא השגת תוצאה טבעית ככל שאפשר, ולכן שיטת הניתוח היא הדגשת הקוביות הקיימות באמצעות שאיבת שומן ופיסול הקוביות בבטן, ללא הכנסת שתלים.

   מתי אפשר לחזור להתאמן?

   תהליך ההחלמה אחרי ניתוח קוביות בבטן הוא מהיר ותוכל לחזור להתאמן אחרי ימים ספורים בלבד, בהתאם להרגשתך כמובן.

   האם נשארות צלקות?

   יכולות להישאר צלקות קטנטנות, אבל לרוב הן יהיו ממוקמות במקומות נסתרים בגוף כך שבקושי ניתן לראותן.

   המדריך לניתוח קוביות בבטן מיועד למטרת מידע בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי, טיפול או אבחון. לקבלת ייעוץ רפואי אישי בנושא ניתוח קוביות בבטן, אנא צור קשר עם ד"ר נמרוד פרידמן. טל"ח.